cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A70 SORUNU

(Topic created on: 05-05-2020 07:31 PM)
646 Views
Samsung_1INxKgj
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Yaklaşık 9 ay önce  galaxy A70 cihazı aldım ve aldıktan yaklaşık 3 yada 4 ay sonra şarj sorunu çıktı karşıma sürekli şarj oluyor şarj olmuyor diye bildirim geliyor 1 kez garantiye gönderdim düzeldi ama şuan tekrardan aynı sorunu yaşıyorum ve yarın  bir daha garantiye göndericem kusura bakmayın ama ben telefonumu 2 de 1 garantiye gönderemem bu telefonlarda fabrika çıkışlı arızalı ise geri toplayın galaxy A70  kullanıcının hepsi aynı sorunu yaşıyor lütfen bi an önce çözüm bulur musunuz??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_1INxKgj,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Yaşamış olduğunuz sorun için üzgünüm. Cihazlarda yaşanan şarj sorunları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır.
Farklı bir şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi denemenizi öneririz. 

Devam eden sorun halinde, ürünün, tekrar servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekecektir.
Cihazınızdaki bilgilerin yedeğini aldıktan sonra Garanti belgesi, Fatura ve tüm kutu aksesuarları ile birlikte yetkili servise teslim ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
Usb hatası geliyordu bana da hata geldiğinde ekran kapanmiyor değil mi? Eğer öyle ise tek yapman gereken sarj aletini sokete tak cıkar yap ekranı kapatmayı dene kapaniyorsa yazı 2 3 dk icinde kayboluyor.Prize takmana gerek yok sarj aletini.Hata olduğu an 1 kere sarj aletini takıp cıkartman yetiyor
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_1INxKgj,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Yaşamış olduğunuz sorun için üzgünüm. Cihazlarda yaşanan şarj sorunları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır.
Farklı bir şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi denemenizi öneririz. 

Devam eden sorun halinde, ürünün, tekrar servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekecektir.
Cihazınızdaki bilgilerin yedeğini aldıktan sonra Garanti belgesi, Fatura ve tüm kutu aksesuarları ile birlikte yetkili servise teslim ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes