cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY A50(2019) Pİl -4000 mAh-

(Topic created on: 09-17-2022 03:54 PM)
336 Views
SilentUser
Active Level 3
Options
Galaxy A
Cihazımla 3. seneme gireceğim arada şarja takılı hâlde kullansam da oyunlardaki ufak fps düşüşleri dışında bir problem göremedim. Yine de tabloyu yorumlarsanız çok sevinirim..

image

image

12 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Pil ömrün dolmuş durumda 600tl karşılığında batarya yı değişimi yapabilirsin samsung yetkilisi ile değişim yapınız.
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Pil ömrü normal diyor
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Cihazda aşırı güç tüketimi var bazen members sonuçları net olmamakta test ettirerek kontrol sağlanabilir
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Dediğiniz doğru ancak konu o değil sadece 3 senelik bir cihaza göre istatistikler normal mi dedim. pilin ömrünün düştüğünü anlıyorum zaten 2 seneye yeni bir telefon alacağım
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Batarya ömrünü yorumlamak biraz saçma neden dersen herkes farklı kullanım sağlamakta kimisi yönergelere uyarak yapar kimiside yapmaz yani 1sene içinde de olabilir bu durum kişinin Batarya tahribatına bağlı bir durum bu aslında
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Orası öyle de diğer kullanıcılarla karşılaştırdığımda 5000mAh lı telefonların bile kullanım/şarj oranları benimkiyle orantılı. Geçen seneki oranlarıma göre 1.5 kat fazla tüketim var telefonumda ama şuan diğer kullanıcıların oranlarıyla karşılaştırdığımda normal gözüküyor. Oranlar hemen hemen aynı.
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Her türlü yorumu yapabilirsiniz bilginiz olmasına gerek yok
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
3 yıllık bir telefon için ekran süresi 5 saati bulacak sanırım ki bu gayet iyi bir değer. Telefonu kullanmaya devam edin
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
5 saat 50 dakikaScreenshot_20220917-191638_Device care_62448_1663431398.jpg