cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme şikayetleri hakkında

(Topic created on: 12-01-2022 09:09 PM)
384 Views
fatih123456
Active Level 8
Options
Galaxy A

Evet dostlar bu postta güncelleme şikayetleri hakkında konuşacağım. Evet dostlar memberste bakıyorum bizim modele gelmedi bir daha samsung almam samsung pişmanlıktır yazan bir sürü kişi var onlara ben şu mesajla cevap vereceğim.

Geçen sene android 12 dağıtımı Kasım 2021 de başladı o ay sadece s 21 serisi aldı yanlış duymadınız sadece s 21 serisi başka hiç bir model alamadı. Aralık ayı boş geçti. Esas dağıtımlar güncelllemenin 3. Ayında başladı onda bile şu anki kadar hızlı hareket edemedi samsung.

Ancak android 13 gü cellemesi 24 kasımda başladı ve bu kadar kısa sürede sadece 1 ayda amiral ve orta segment telefonların çok büyük bir kısmına android 13 ü getirdi. Değişik bir yol izlese de epey yol kattetti samsung. 

Samsung android 13 dağıtım hızıyla android 12 nin 6 7 ayda ki dağıtımını 1 ayda yapmayı başardı. 

Neredeyse 2. Ayında güncelleme giriş seviyesine kadar geldi muhtemelen bu ay içerisinde giriş seviyesi telefonlarda yurtdışından haberler gelmeye başlar.

Markayı kötülerden bir geçen sene 1 ayda kaç telefon almış ona bakın ona göre karşılaştırın. O kadar kötülemerinize rağmen samsung android 13 dağıtımını android 12 den 10 kat daha hızlı ilerliyor. 

Bu kadar kötümser olanları görünce çok doldum bu posttu yapmak istedim.
15 Comments
fatih123456
Active Level 8
Galaxy A
Düşünsenize giriş seviyesi cihazın s 21 20 den önce güncelleme aldığını memberste savaş çıkar kan dökülür. Cihaz hiyerarşisi nde buraya katılıyorum ben genel manada bahsetmiştim daha çok😀
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Şu konuda katılıyorum evet güncellemeyi geçen seneye göre daha iyi dağıtılar **bleep** bir şüphem yok ama bu seferde dağınık bir şekilde dağıtı güncellemeleri
fatih123456
Active Level 8
Galaxy A
Aynen öyle neredeyse güncelleme giriş seviyesine kadar geldi yurtdışında ama bizde amiral gemisi telefonları tam alamadı hatta s20 snapdagon daha yurtdışında güncelleme dahi almadı
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Çok haklısın eskiden böyle hızlı değildi
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
malum marka gibi tum modellere tum ulkelerde ayni anda guncelleme getirmedikleri surece sikayet hep olacak
0 Likes
idkman
Active Level 1
Galaxy A
Orijinal güncelleme takvimine göre S21 in A22 vs gibi modellerden önce alması gerekiyordu. Aralık ayına girdik takvimi ilerlettiler sadece. Sıradaki telefonum kesinlikle Samsung olmayacak orası kesin. Google dışında güncelleme işini düzgün yapan android telefon şirketi yok. Komedi bi durum.
0 Likes