cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme şikayetleri hakkında

(Topic created on: 12-01-2022 09:09 PM)
fatih123456
Active Level 8
Options
Galaxy A

Evet dostlar bu postta güncelleme şikayetleri hakkında konuşacağım. Evet dostlar memberste bakıyorum bizim modele gelmedi bir daha samsung almam samsung pişmanlıktır yazan bir sürü kişi var onlara ben şu mesajla cevap vereceğim.

 
Geçen sene android 12 dağıtımı Kasım 2021 de başladı o ay sadece s 21 serisi aldı yanlış duymadınız sadece s 21 serisi başka hiç bir model alamadı. Aralık ayı boş geçti. Esas dağıtımlar güncelllemenin 3. Ayında başladı onda bile şu anki kadar hızlı hareket edemedi samsung.
 
Ancak android 13 gü cellemesi 24 kasımda başladı ve bu kadar kısa sürede sadece 1 ayda amiral ve orta segment telefonların çok büyük bir kısmına android 13 ü getirdi. Değişik bir yol izlese de epey yol kattetti samsung. 
 
Samsung android 13 dağıtım hızıyla android 12 nin 6 7 ayda ki dağıtımını 1 ayda yapmayı başardı. 
 
Neredeyse 2. Ayında güncelleme giriş seviyesine kadar geldi muhtemelen bu ay içerisinde giriş seviyesi telefonlarda yurtdışından haberler gelmeye başlar.
 
Markayı kötülerden bir geçen sene 1 ayda kaç telefon almış ona bakın ona göre karşılaştırın. O kadar kötülemerinize rağmen samsung android 13 dağıtımını android 12 den 10 kat daha hızlı ilerliyor. 
 
Bu kadar kötümser olanları görünce çok doldum bu posttu yapmak istedim.
15 Comments
faneditionn
Active Level 7
Galaxy A
Kusura bakma kardeşim de kendini boşuna yormuşsun. İyi akşamlar.
LastWolf37
Active Level 3
Galaxy A
yine benzer olay olsa zaten bu kadar ses cikmayacakti ama s21 serisinin guncelleme takvimini 1 ocak gosterip eski ve yeni orta segmentlere guncelleme gelmesi s21 serisinin es gecilmesi sacmalik ben kullaniciyim beni memnun etmek zorunda firma ben guncelleme destegi diğer androidlerden daha iyi oldugu icin bu cihazı aldim 1 yasindaki ust segment telefonuna guncelleme vermeyip orta segmentw guncelleme veriyorsa ben sikayet ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yazdıklarına katılıyorum kardeşim
Geçen seneye göre iyi ilerliyor
fatih123456
Active Level 8
Galaxy A
Aynen öyle kardeşim. Aklı selim düşünen böyle yormalı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ufak tahlilsizlekler dışında sorun yok aslında S21 serisi ve S20 fe genel merkezden onaylandığında sıkıntı kalmayacak
fatih123456
Active Level 8
Galaxy A
Aynen öyle dostum şikayetler de bu yüzden geliyor
system32exec
Active Level 7
Galaxy A
Forum üzerinde DÜZ kullanıcı kafasında olan çok var ya maalesef anlamayacaklar ölene dek. WhatsApp uygulaması veya başka uygulama bozuk oluyor hopp Samsung kötü oluyor 😀Sanırsın yeryüzünde tüm uygulamaları Samsung ekibi geliştiriyor. Adam WhatsApp geliştiricilerine yazacağına geliyor burada çamur atıyor. Fanboy tipler var bir de
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,
Öncelikle evet, geçen seneye göre çok hızlı gidiyorlar. Fakat çok önemli bir noktayı atladılar: "Cihaz hiyerarşisi".

Çok hızlı gidiyor olabilirler ama A22 5G Android 13 alırken S20 FE'nin hâlâ alamaması firma adına çok utanç verici; düşünsene, alt-orta segment cihazın majör güncellemeyi üst segment cihazından önce alıyor...

Şu ana kadar Türkiye'de S21 serisi ve S20 FE (Snapdragon) almış olsaydı şu an gayet mutlu ve huzurlu olacaktık, bu güzelim başarıyı cihaz hiyerarşisi mevzusuyla tamamen lekelediler. Umarım Android 14'te tam düzene sokarlar.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Borayada çok hak veriyorum Üst seviye cihazların önceliği olması gerekiyordu

Sanki bu sene yıllarına göre vermeyi mi tercih ettiler anlamdım yahuu değişikkk