cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

En Sağlıklı güncelleme şeklî

(Topic created on: 05-27-2020 04:06 PM)
351 Views
A50Realkinq
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaslar  Otanın açiklamasini yapayim telefonun kendi icinden yazilimi yuklemek hata cikarmasada cogu zaman cikarma hata cikarma ihtimali oluyor. 

NOT:  telefonunuzu güncelledikten sonra sıfırlamaya gerek yok. Bunu hep soranlar oluyor.

Telefonum a50 olmak üzere bugüne kadar güncellemelerimi smart switch üzerinden yapmis bulunmaktayim. Bunun sonucunda bisey farkettim ki herkeste sorunlar olurken benim telefonumda Hicbir kasma ısınma gibi sorunlar yasamiyorum pubg oynarkende hemen isinmiyor.

GÜNCELLEME YAPARKEN EN DOGRUSU samsungun programi bilgisiyardan Smart switchtir. SMART SWITCH : bilgisiyardan güncelleme yapar Güncellemeniz gelince o romu sifirdan kurar hatasiz olur. 

1-) Bilgisayarınıza "Smart Swicth" Uygulamasını samsung 'un sitesinden indirin. Aynı şekilde Google Play veya Galaxy Store'dan "Smart Swicth" Uygulamasını telefonunuza da indirin.

2-) Uygulamamız olan "Smart Swicth" Yüklendikten sonra Telefonunuzu Kablosu ile bilgisayara bağlıyorsunuz.

3-) "Smart Swicth" 'i Önce bilgisayarınızdan açıyorsunuz. Sonra da telefondan açıyorsunuz. 

4-) Smart switchte Bilgisayarda karşımıza "Güncelle" seçeneği çıkacaktır. "Güncelle" basıyoruz, ardın güncelleme tamamlanana kadar telefonu bilgisayardan ayırmıyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra telefonu bilgisayardan ayıra bilirsiniz. Tertemiz yaziliminiz gelmistir.

Umarim faydali bir konu olmustur iyi günler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
1 - 5. adıma kadar olan kısmı düzenleyip daha anlaşılır bir şekilde yazabilirsiniz. Bunun dışında bilgilendirici teşekkürler.

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Valla gayet açık ve net oldu.
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
teşekkürler en azindan bazi sorunlar kalkiyor boylece 😀 en sagliklisi bu
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
yani gayet açık ve net en önemlisi anlaşılır bir şekilde sundun. 😊
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
1 - 5. adıma kadar olan kısmı düzenleyip daha anlaşılır bir şekilde yazabilirsiniz. Bunun dışında bilgilendirici teşekkürler.
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
tesekkurler kankam duzelttim ufak aklima baska bisry gelmedi
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
tesimli gostercektim pcm yok şuanlik komsudan guncelliyorum
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
İstersen ben hazırlayıp buraya atayım. sen kopyala yapıştır.?
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
olur mutlu olurum yada sen yarin yeni konu aç ? yazimi kopyala yapistir resimleri koy onemli konu sonucta seni daha cok seviyo forum bakarlar
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Gerek yok teşekkürler. ben düzenleyip atacağım siz ayarlarsınız.