cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Kamera kapanış sesi

(Topic created on: 05-27-2020 01:05 PM)
243 Views
AngeSolitaire
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar öncelikle A70 sorunlu bir telefon alacaksanız önermiyorum cihazın sarjda ısınması takılmaları güncelleme sıkıntıları çok fazla...

Şimdi yeni bir orun oluştu o da kamera uygulamalarını açıp kapatınca (instagram, samsung kamera vs) arka kameradan çıt sesi geliyor sorun nedir?
0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera sensörleri devreye girdiğinden çıt diye bir ses duyuyorsun. bu normal birşey

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AngeSolitaire,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera sensörleri devreye girdiğinden çıt diye bir ses duyuyorsun. bu normal birşey
AngeSolitaire
Active Level 3
Galaxy A
daha önce böyle bir şey yoktu sanki açılırken takılıyor gibi çıt sesi geliyor.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bu durum diğer çok kameralı modellerde de var. Hatta bu çıt sesi ile ilgili paylaşımlarda oldu hepsine aynı cevap verildi. Kamera sensörleri devreye girdiğinden.
AngeSolitaire
Active Level 3
Galaxy A
dostum anladım ama anlamadığım kısım şu bu günden önce kamera sensörleri devreye girmiyor muydu?
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Evet orası doğru garip bir durum bende anlamış değilim. ama çıt sesinin kaynağı kamera sensörleri...
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Ses hep var. Bazı modellerde şiddeti az. Son günlerde artmış olabilir ama bu bir sorun değil👍
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
o ses ve şarjda ısınma zaten çok normal sıkıntı yok
AngeSolitaire
Active Level 3
Galaxy A
reis sarja koyuyorsun arkaplanda uyg. çalışmıyor 10dk sonra ele alınmayacak kadar sıcak oluyor neresi normal
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
25watt şarj olduğu için normal