cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arka kamera sorunu

(Topic created on: 08-26-2022 01:39 PM)
86 Views
holymeric
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Beyler arka kamera bulanık odaklamiyor kirik ariza falan da yok 

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

Hata raporu göndermeden önce Google Play Store ya da Galaxy Store uygulamaları üzerinden cihazınızda yüklü olan Bütün uygulamaların güncellemelerini en son sürüme kadar güncelleyin uygulamalar güncel olmaz ise hatalı çalışabilirler uygulamalar en son sürüme kadar güncel olduğu halinde bu sorunu yaşamaya devam ederseniz kamera ya da sorunlu çalışan uygulamanın veya uygulamaların verilerini silin Sorun devam ederse en son çare de hata raporu gönderin
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Samsung members üzerinden yardım al > tanıla > kamera testi sorun onda da gözüküyorsa Durumun inceleme yapılabilmesi için istersen hata raporu gönderebilirsin yada yetkili servisle iletişime geçebilirsiniz

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız

https://bit.ly/33WO9d8
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy A
Yazılımsal bir problem olabilir bu tarz durumlarda Cihazınızı sıfırlamak işe yarayabiliyor bunu deneyin, probleminizin devam etmesi durumunda yetkili servise gitmek dışında bir seçeneğiniz görünmüyor ^-^
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Mercegi asiri tozlandi ise ondanda yapar
0 Likes