cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 dan sonra çöktü telefon. one 2.5 ten sonra iyice sapıttı

(Topic created on: 01-07-2021 02:58 AM)
73 Views
Dadaşş
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonumda 6gb ram var ve 5.5 GB dolu. One uı 2.5 den sonra olanlar oldu. 

Telefonu artık her hafta sıfırlamaya başladım ve yoruldum artık sıfırlamaktan yüzlerce verim gitti ders notlarım gitti.
Telefonumun şarjı çok hızlı bitiyor günde 6 kere şarja takıyorum ya 6 kere 6 kere şarja takmak ne demek. 
Telefonda arka planda hiç bir şey çalışmıyor sürekli optimize ediyorum ama hâlâ 5.5 GB ram kullanılıyor oyunlarda aşırı derece kasmaya maruz kalıyorum. 
Hızlı şarj aktif olduğu halde ve 25 wolt olduğu halde 3.30 - 4 saate anca dolduruyor egerki telefon elimde bir şey ile uğraşıyorum 5.30-6 saatte anca doluyor 
Defalarca hata raporu gönderdim bi düzelme olmadı Samsung yetkili servise götürdüm hiç bir şey yapmadılar. Yazık günah ya ben bu telefona 3.700 civarı para verip aldım az paramı ya. Samsung aldığım güne yazıklar olsun 
Samsung galaxy a70 
16 Comments
Galaxy A
aynen dediğiniz çok haklısınız kardeşim😇😇😇😇
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
o yönden anladım sıkıntılı onu biliyorum reis zaten ama işini görmek için mecbur alıyon birde ucuz değil ios.ne yapsın insanlar el mahkum mecbur alıyorlar şahsen dediğin sıkıntıyı çeksemde geldim gene aldım Samsung
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
O para yine hiç oluyor bi yerde,ciddi işler yapmak için bu telefonları alan bi kesimde var sözüm onlara benim.Yoksa günlük kullanımda gayet ideal ama unutmayalım ki GM'lerde öyle😉.
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
ciddi iş oyun vs mi
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
İlla oyun olması gerekmiyor.Işlemciyi zorlayacak etkenlerden bahsedebiliriz
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
abi ram çok, şarj baya leş olmuş. garantiye yolla bence bi sıkıntı var gibi çünkü ram sabit bende hep.200 mb kadar bi artış oldu normal ama sendeki baya uçmuş bi de sıfırladım diyon
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Dadaşş,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün sorununu çözümlememiz için cihazınızı en yakın teknik servisimize ulaştırmanızı ve 4... ile başlayan iş emri numaranızı, kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan iletmenizi rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD