cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Acil

(Topic created on: 07-23-2023 08:11 AM)
265 Views
A142022
Active Level 1
Options
Galaxy A

image

image

image
Beyler her sıfır hesab aciyorum bir gün sonra hesabınızda bir şey farkedildi diyor bir de Google PlayStation store sistem güncellemesini yapamıyorum sıfırladım ama yine ayni

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Hesabınızda bir şey **bleep** edildi demiyor. Oturum açmaya çalışan kişinin siz olup olmadığından şüphelenmiş. O konuda yapılabilecek pek bir şey yok. Mümkün olduğunca aynı konumda aynı Wi-Fi ağıyla aynı cihazla Gizli Mod'u kullanmadan oturum açmaya çalışın. Bir anda bu şartların 2-3 tanesi bozulursa (farklı konum ve farklı cihaz ve farklı Wi-Fi ile oturum açmaya çalışmak gibi) şüphelenebilir. Eğer sadece şifre varsa oturum açamayabilirsiniz. Bu yüzden mümkün olduğunca güzel bir oturum açma geçmişiniz olmalı ve mümkün olduğunca çok oturum açma seçeneği eklemelisiniz.Screenshot_20230723_094645_Google Play services.jpg

View solution in context

3 Comments
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Hesabınızda bir şey **bleep** edildi demiyor. Oturum açmaya çalışan kişinin siz olup olmadığından şüphelenmiş. O konuda yapılabilecek pek bir şey yok. Mümkün olduğunca aynı konumda aynı Wi-Fi ağıyla aynı cihazla Gizli Mod'u kullanmadan oturum açmaya çalışın. Bir anda bu şartların 2-3 tanesi bozulursa (farklı konum ve farklı cihaz ve farklı Wi-Fi ile oturum açmaya çalışmak gibi) şüphelenebilir. Eğer sadece şifre varsa oturum açamayabilirsiniz. Bu yüzden mümkün olduğunca güzel bir oturum açma geçmişiniz olmalı ve mümkün olduğunca çok oturum açma seçeneği eklemelisiniz.Screenshot_20230723_094645_Google Play services.jpg
A142022
Active Level 1
Galaxy A
Allah razı olsun
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Benim kiden öyle sorun yok ama bende 1 Haziran olması lazım Ken 1 Ağustos 2022 diyor