cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANKET #1

(Topic created on: 06-14-2021 11:38 AM)
136 Views
RedDawnツ
Active Level 7
Options
Galaxy A
MERHABA SAMSUNG MEMBERS ÜYELERI BÜGÜN SİZLERİN KARŞISINA ANKET İLE GELDIM :) 

1.Samsungtan memnunmusunuz , değilseniz neden memnun değilsiniz.

2.One UI'i seviyormusunuz.

3.Hangi model marka kullanıyorsunuz o telefondan memnunmusunuz. 

Anketimiz bu kadardır katılan herkese teşekkür ederim sağlıklı günler diliyorum :) 
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
1- Samsung'tan memnun değilim çünkü orta segment telefonlarını ilk başta f/p olarak yapsa da yazılım güncellemesi ile var olan özelliği bozuyor (mesela benim A50'de video kısmında "Süper dengeli" modu çalışmaz hale geldi, mod aktif görünüyor fakat normal kameradan daha kötü stabilizasyonu var).
2- One UI'ı telefon arayüzleri arasından stabilitesi ve çok özellikli bir arayüz olması dolayısıyla "Best Interface" olarak seçerim.
3- A50 kullanıyorum, parmak izi gün içinde ara sıra fitil ediyor. Onun dışında memnunum.
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy A
Senin adına üzüldüm :( .Katilimin için teşekkür ederim İyi günler diliyorum
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
sağlık olsun ne diyelim 😊 ben teşekkür ederim.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Güzel bir anket olmuş

1)Samsung tan memnunum

2)Samsung cihazında en sevdiğim nokta one uı olması ve daha doğrusu Samsung un arayüzlerinin hepsi güzel olması

3)Galaxy S10 Plus kullanıyorum telefondan memnunum hele son gelen güncellemeden sonra daha da memnunum
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy A
Katılımın için teşekkür ederim kardeşim sorunsuz kullanman dileğiyle sağlıklı günler diliyorum :)
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy A
Samsung çok kötü bir marka, çöp telefonlar üretiyor. S20 FE aldım ve diyorum ki acaba ben ısıtıcı felan mi aldım. Soğuk günlerde çok sıcak tutuyor. Günde 2 kez de şarja takıyorum. 4500mah batarya yalan. Samsung yalan söylemeyi bıraksın öncelikle. Basına Snapdragon 865'li modeli gönderip bize Exynos çöpünü kakalamasın. Bixby mevzusunu ise açmak dahi istemiyorum. Samsung'un rakiplerine göstermelik asistanı.
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy A
Hmm anladım teşekkür ederim katılımın için iyi günler diliyorum.
ardapppppa10s
Active Level 7
Galaxy A
1 samsung memunum 2 öne u seviyom 3 a10s memunum baya
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy A
Katılımın için teşekkür ederim kardeşim sorunsuz kullanman dileğiyle sağlıklı günler diliyorum:)
Galaxy A
1) Samsung dan Memnunum.

2) ONE UI yi seviyorum

3) Tab A7 kullanıyorum Aşşırı memnunum

Alakadar etmezde Ben Tabletimi Canlı derslere, Ve Youtuberlığa kullanıyorum.