cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 problem

(Topic created on: 04-10-2022 04:28 AM)
342 Views
efecankestaneci
Active Level 3
Options
Galaxy A

Hayırlı sahurlar Samsung ailesi sizlere den yardım istiyorum lütfen bu akşam elime almadığım halde şarj %100 iken sahurda elime aldım şarj olmuş %97 bunu niye yapıyor acaba bataryam ömrümü bitti böyle yapıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
Sürekli olmuyorsa Gayet normal bir durumdur.Bende de ara sıra olabiliyor telefon boştayken şarj daha hızlı gidebiliyor arkaplanda çalışan uygulamalarda olabilir ama korkulacak bir şey yoktur

View solution in context

Solution
Galaxy A
Evet, Always On Display yemiş şarjı :))

View solution in context

9 Comments
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Hepimiz aynı durum dan şikayetçiyiz herşey kapalı olmasına rağmen tükeniyor hızlıca
Galaxy A
Ayn bunu neden yapıyor peki bugün ilk defa cihazım bana şarj problemi çıkardı ya ben hiç karşılaşmadım böyle netür problemi ile umarım güncelleme de çözerler teşekkür ederim yorumunuz için
0 Likes
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Hiçbir güncelleme de çözülmedi kanka bu ekip den birşey olmaz samsung pişmanlık oldu benim için bir sonraki tercihim bu yönde olmayacak
0 Likes
Galaxy A
Saat 11 de şarj etmiştim ful elime 3 de almıştım evet always on dipslay açıktı ama wi-fi mobil kapattım güç tasarruf modu açık değildi ondan mı yapıyor acaba
0 Likes
Solution
Galaxy A
Evet, Always On Display yemiş şarjı :))
Solution
AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
Sürekli olmuyorsa Gayet normal bir durumdur.Bende de ara sıra olabiliyor telefon boştayken şarj daha hızlı gidebiliyor arkaplanda çalışan uygulamalarda olabilir ama korkulacak bir şey yoktur
Galaxy A
Merhaba bugün ilk defa böyle karşılaştım şarj problemi ile dünden önce böyle değildi cihaz ne olduysa bugün oldu bir kere umarım sıkıntı çıkarmaz ve üstelik Samsung çözüm bulur diğer güncelleme ile kalkar bu olay yorumunuz için teşekkür ederim.
0 Likes
seyf55
Active Level 5
Galaxy A
Android sürümü nedir 11 ise benim s10 da bu sorun vardı 12 ye güncelledim sorun çözüldü artık boşta iken daha az yiyor. Ama 11 de hızlı yiyordu. Eğer 11 ise Telefonun 12 sürümünü alıp almayacağını kontrol edebilirsin
belco
Active Level 6
Galaxy A
Always On Display yiyo sarji