cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 Kamera sarı sorunu

(Topic created on: 4 weeks ago)
177 Views
Recepkiyo
Active Level 3
Options
Galaxy A
Foto çekerken çektikten sonra aşırı dolgun sarımsı olarak kaydediyor hala bu sorun çözülür mü? Kamera güzel gayet ama doğal renkleri yakalamada sorun yaşatıyor bu problem 
9 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Kamera ayarlarından fabrika ayarlarına dönmeyi deneyebilirsin, düzelebilir
Recepkiyo
Active Level 3
Galaxy A
Deneyeyim dostum
Recepkiyo
Active Level 3
Galaxy A
Bunu denedim ve otomatik HDR açıktı onu kapattım çok daha iyi şu an eyvallah kral
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim, her zaman
Galaxy A
bu sorunu ben de yaşıyorum malesef. yaşayan birçok kişi var. one ui 6.0 güncellemesinden sonra böyle oldu. 6.1 güncellemesi gelecek yakında. bu sorunun bu güncellemeyle düzeltilmesini bekliyoruz biz de
0 Likes
Suattttt
Active Level 3
Galaxy A
daha önceden yokmuydu bu sorun sonradan mı oldu
0 Likes
Galaxy A
ben telefonu ilk aldığımda one ui 5.1 sürümü yüklüydü. 1 hafta güncellemeden bu şekilde kullandım. o sürümde böyle bir sorun yoktu. hatta kamera kalitesi çok iyidi, iyi ki almışım demiştim. sonra one ui 6.0'a güncelledim, bu güncelleme kamerayı katletti malesef. gündüz güneş ışığının altında ve açık havada pek sorun yaşamıyorum ama kapalı alanlarda ve ampul ışığı altında çektiğim fotoğraflar sarımsı veya aşırı doygun renkli çıkıyor. yani sarı/turuncu/kahverengi/kırmızı şeyler efekt yapılmış gibi olduğundan 5 kat daha renkli görünüyor. sanırım siz de A54 kullanıyorsunuz. sizde yok mu bu sorun
0 Likes
Suattttt
Active Level 3
Galaxy A
yeni aldım bende hep böyle var sandım sorun inş güncelleme ile düzelir
Galaxy A
ben de güncellemeyle düzeltilmesini bekliyorum. bu hafta içinde one ui 6.1 güncellemesinin gelmesi bekleniyor. tam tarih belli değil ama avrupaya gelince Türkiyeye de gelecek. umarım sorun çözülür ve kamera eski haline geri döner. çünkü güncellemeden önceki hali gerçekten iyiydi