cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 ONE IU 5.1 şarj sorunu

(Topic created on: 03-26-2023 08:18 AM)
102 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 1 ay oldu 0 olarak aldım ürünü 5.0 ile çok test etme imkanım olmadı. Ama aldığım ilk zamanlar şarj süresi ekran açık şekilde 7-8 saatte %20 ye geliyordu cihazda adaptif parlaklık açık, bluetooth 1 tane cihaza bağlı ve sürekli açık(akıllı bileklik) güç tasarrufu kapalı ve 120 hz kullanıyorum şarjı bana çok az yetiyor ve günde her zaman 2 kere şarja takıyorum oynamıyorum Instagram ve film izliyorum sadece bazı kişiler 5.1 ile şarjının çok daha uzun gittiğini söylemiş aldığımdan beri telefonu %20 de şarj ettim hep %100e kadar bataryamda bir sorun olabilir mi bir çok uygulama da derin uyku modunda. 

image

image

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim pil çabuk bitiyor ya ama takmıyorum umarım one ui 5.1 ile düzelir
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Cihaz a53mü
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayır A51
pancu00
Active Level 5
Galaxy A
60hz de 9 saat ekran süresi alıyorum wifi de mobilde 6 küsur a53 var çok memnunum hacım, a53 kurumsal model her ay güncelleme alan bir cihaz Mart yaması sonrası bekleme süresi çok iyi
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
60 hz ile mi açık ekran 9 saat gidiyor?
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ygtknca,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes