cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s aramada sorun

(Topic created on: 07-30-2023 10:28 AM)
46 Views
Syk09
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba bütün arama uygulamalarında birisiyle konusurken telefonun ekranı kapandığında benim sesim karsiya gitmiyor yada karşıdaki kişinin sesi bana gelmiyor bunun sebebi ne olabilir

2 Comments
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Sorununuz devam ederse yetkili servise gidin
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Ayarlar uygulamalar telefon uygulamasını bulun tıklayın depolama kısmına tıklayın veriyi sil yapın.
Ayarlar yazılım güncellemesi indir ve yükle bölümünden cihaz yazılımınızı son sürüm güncel tutun.
Galaxy Store Google Play Store uygulamaları üzerinden cihazınızda yüklü olan uygulamaların güncellemelerini son sürüme kadar güncel bulundurmayı unutmayın.
Sorununuzun devamı halinde Yukarıdaki yöntemleri yaptığınız halde düzelme olmaz ise ayarlar genel yönetim sıfırla ağ ayarlarını sıfırlayın.
Bu saydığım her şeyi yapmanıza rağmen yine düzelmez ise cihaza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Eğer yeni gelen güncelleme de sorununuzu çözmez ise cihazınızı komple sıfırlayın sıfırlamadan önce Eğer önemli veri varsa video fotoğraf gibi yedekleyin cihazınız hafıza kartı destekliyorsa hafıza kartına gönderebilirsiniz bu tür verileri desteklemiyorsa da flash bellek bağlayarak cihazınıza oraya da gönderebilirsiniz.
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.