cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 CİDDİ HATA

(Topic created on: 09-10-2021 07:24 PM)
604 Views
OguzhanG
Active Level 1
Options
Galaxy A

Son güncelleme ile mi oldu bilmiyorum fakat henüz bir aylık cihazımda yeni sorunlar baş göstermekte. Telefonun ekranı kapandığı andan itibaren beş (5) saniye içerisinde, cihaz kilitlenmeden, çift dokunma ile yeniden uyandırdığımda titrek bir ekranla karşılaşıyorum. Ardından tekrar kapatıp açana dek ekran titremesi ve ara sıra karıncalı ekran devam ediyor. Bu ciddi bir BUG/ARIZA. LÜTFEN BASİT AYAR DEĞİŞİKLİKLERİ ÖNERMEYİN.

14 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Hata raporu göndermekten başka çareniz yok.
muhep
Active Level 3
Galaxy A
Ekran hatası olabilir. Özellikle J7 2015 modelinde kronik bir hataydı. Servise danışabilirsiniz.
OguzhanG
Active Level 1
Galaxy A
Bulunduğum şehirde servis bulunmamakta, kargo ile gönderim istiyorlar. Bu da tüketicinin yasal haklarını tehlikeye atan bir süreç. En kısa süre içerisinde bu sürece istinaden tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım. Eğer sizler de böyle bir şeyle karşılaşırsanız aklınızda olsun.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung için bu hatalar çok normal Onu anladım da. Kargoyla cihazı garantiye göndermek nasıl bir tehlikeye yol açıyor biraz mantıksız bir fikir gibi geldi şu ana kadar birçok cihazımı gönderdim pek bir sorun yaşamadım
OguzhanG
Active Level 1
Galaxy A
Kargo sırasında veya sonrasında meydana gelebilecek hasar, kayıp çalıntı dahil doğabilecek olumsuzluklara karşı yasal olarak herhangi bir kesin dayanağın bulunmuyor. Örneğin; telefonunu kargolayıp gönderdin, kargo sırasında hasar gördü, yetkili servis yükümlülük kabul etmez, ayrıca cihazı kargolarken herhangi bir teminat ve taahhüt verilmediği gibi buna ek olarak cihazı teslim ettiğindeki cihazın durumu ve servisten geldikten sonra çizik vb olması durumunda bir hakkın bulunmuyor. "Bize geldiğinde böyleydi" gibi bir cevap alabilirsin. Elden teslim her zaman için olması gereken bir şey.
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınız güç tasarrufu modunda ise güç tasarrufu modunu bildirim paneli üzerinden kapatını
Ayrıca cihazınızın kontrol edilebilmesi için ve incelenebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum
Uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden
Cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin önemli ayrıntıları ekleyin sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
İyi akşamlar iyi günler
OguzhanG
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim. İlk mağduriyetim değil. Dediklerinizi harfiyen daha önce yaptım. Sonuca ulaşamadım. Büyük umutlarla Samsung alarak hata ettiğimi düşünüyorum.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
O her ciyaz ta oluyor benim a8 plus ta oyle
OguzhanG
Active Level 1
Galaxy A
Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim