iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A52 Wi-fi modunda asla bildirim gelmiyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-29-2022 03:33 AM)
Boltest
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Yeni aldığım a52 model cihazımda wi-fi açıkken telefona dokunmadığım sürece bildirim gelmiyor. Bunun çözümünü bilen var mıdır farklı bir yolla. Her şeyi denedim akla gelebilecek.

 
Hangi ayarı yaparsam yapayım. Ne denersem deneyeyim bir türlü olmadı. Bütün pil koruma ayarlarını bile kapattım. O zaman ne anlamı kaldı değil mi Samsung kullanmanın? Bu konuda şikayet sayfalarında da çok ileti var. Ancak her yere baktım hiçbir çözümü yok. Kronik bir hata. Şimdiye kadar kendime ve aileme en az 4'er kez samsung telefon almış birisi olarak, yaşanan bu olay beni ciddi anlamda soğuttu markadan.
 
Sorunun çözümünü de tespit ettim aslında ama o ayarı yeni sürümde kaldırmışlar. Eskiden wi-fi ayarlarında 'Uykudayken wi-fi'yi açık tut' diye bir seçenek vardı. Her şey bu basit ayarın ayarlar arasından kaldırılması nedeniyle bence. Ya da ben yeni yerini bulamadım ama yok. Her yere baktım. Bildirim gelmiyor.
 
Ben telefonu elime aldıktan sonra bildirimin gelmesinin bir anlamı yok ki. Orada, masada dururken biri uygulama bildirim yolladığında ben onu uzaktan duymalıyım. Titreşimde ise hissetmeliyim. Şu an ciddi bir kronik sorun var ve 2 güncelleme sonrası bu durum halen çözülmüş değil. 
2 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Kardeşim hazırda WiFi de var sıfırla gitsin
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Boltest,

 

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

 

Teşekkürler.
MOD