cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 11-06-2020 09:59 PM)
165 Views
ebbuş
Active Level 1
Options
Galaxy A

Kullandığım a51 model telefonum güncelleme aldıktan sonra şarji hızla bitmeye başladı gece kullanmadığım halde şarjı azalıyor sorunu yaşayan varmı nasıl hallettiniz

9 Comments
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
evet ya herkes şikayetci ilk aldığımda böyle değildi
Galaxy A
DOSTUM SERVİSE VERİNİZ CÖZERLER BELKİ CİHAZINI ÖLÇERLER NERDEN BATARYA ŞARZ YEDİGİNİ YA NERDE TEMASISLIK YAPTIĞINI GÖRÜRLER EKRANDA GÖGREBİLİRLER YANİ CİHAZINI SERVİSE VERMENİ ÖNERIRİM KARDEŞIM AMA GENENEDE SEN BİLİRSİN KARAR SESNİN SAYGILAR SEVGİLER
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
napıcam bilmıyorum bir sürü şey denedim
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Kullanmadığın uygulamaları uyku moduna alabilir, Bluetooth, senkrenizasyon gibi özellikleri kullanmıyorsan kapatabilir, gerektiğinde tasarruf modunu açarak kullanabilirsin. Bunlar klasik tasarruf işlemleridir.
Verilerini yedekleyerek cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayıda deneyebilirsin.
Bunun dışında incelene bilmesi için members'dan hata raporu gönder yeni gelecek güncellemeler ile sorun düzeltilebilir.
Galaxy A
Şöyle ki artık geceleri herkesin çünkü artık soğuk havalar geldi ve bataryalar soğukta daha hızlı bitmekte yani gece telefonunuz soğuk bir ortamda ise şarjının hızlı bitmesi normal ayrıca gece wifi veobi veriyi kapatın daha az biter uçak moduna alın yine daha az biter maksimum Güç tasarrufuna alın yine geç biter kapatırsanız hic bitmez
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
herşeyi yaptım gene aynı
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
ilk kullandığım da
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
wifi si açık falando hiç azalma olmuyordu ğüncellemeden sonra böyle oldu
ebbuş
Active Level 1
Galaxy A
bu nasıl bir şey samsung kocaman bir pişmanlık gerçekten 3 aylık telefon şarj problemi yaşıyor rezillik ya sürekli ben uçak modunda mı yaşıcam