cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 07-29-2022 03:21 AM)
BLACKJACKWHYNOT
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

C9 promu A51 ke değiştirdim fakat ses bombasına bağlanamıyorum bir türlü bazen eşleşiyodu ama yarım saat sonra kesiliyor şimdi hiç bağlanmıyor lütfen destek verin

1 Comment
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BLACKJACKWHYNOT,


Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

 

Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı >Tanılama > Testleri görüntüle > Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.


• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​


• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.


Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporunun nasıl gönderildiğini öğrenmek için linki inceyebilirsiniz.


https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.
MOD