cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 yağ gibi akıyor

(Topic created on: 11-21-2023 10:21 PM)
270 Views
Osmanlıtorunu
Active Level 6
Options
Galaxy A

A51 30 ekim de gelen 1200 küsür mb (ağustos) güvenlik güncellemesi ile daha da akıcı oldu o vesileyle tek tük videolarda müziklerde takılma vardı onlarda düzeldi.Artık yağ gibi akıcı halen görüyorum ki bazı sitelerde vs.bazı kişiler 7 yıl önce çıkmış olan eskimiş ıphone 7 e geçmek için a51 i veriyorlar hani a51 işlemcisi çok kötü olsa kabul edilebilir,lakin pubg battle royal de düşük grafik,kare hızı aşırı yapınca 60 fps veriyor ama grafik hdr yi seçince kare hızını da en yüksek ne veriyorsa onu seçiyorum 45 fps veriyor.Cod mobile da ise çok oyunculu modda grafik kalitesi düşük, kare hızı yüksek seçili iken 60 fps veriyor battle royal modunda ise grafik kalitesi düşük, kare hızı yüksek maximum 45 fps veriyor.45 fps veriyor olsa da battle royal modun da oynaması kötü değil sanki 60 fps gibi hissettiriyor zaten.A51 ıphone 7 için feda edilecek bir cihaz değil,a51 ekranı nerde ıphone 7 nerde :)

9 Comments
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
başarılarının devamını dilerim Samsung 🙌 hayrlı olsun size de hocam
Galaxy A
Teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Keşke a51 de 60hz olmazsa tabi eskiden 120 yoktu sonradan gelen özellik
Galaxy A
Aslında evet ama en azından 60 hz i tam veriyor mesela tarayıcı dan birçok uygulamasa vs.kullandığımda full 60 hz rahat alıyorum mesela samsung a20 tarayıcıda 40 fps e filan düşüyor du
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
A51 güzel telefon hayalim hep a51 de sd 865 olması bataryanınd 5000 mah olması idi. Bunlar olaydı a51 muhteşem olurdu. 2+1 üç slot bulunması ve radyo vs diğer özellikler iyi.
Galaxy A
Batarya dan biraz muzdaribim ama 0 Batarya ile kullanmadım 2.el aldım şuan aşırı aşınmış ben tam kapasite 4000 bile işime yarayacağını tahmin ediyorum
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Ben de Galaxy A51 kullanıyorum. Arayüz falan akıcılık olarak bende de iyi her güncelleme ile iyileşti hiç aksi durum yaşamadım. Ama oyun konusunda aynı fikirde değilim. Sizin bahsettiğiniz oyunları denemedim. Ben daha basit oyunlar oynuyorum, Brawl Stars ve Roblox mesela. Brawl Stars'da herhangi bir grafik ayarı yok. Oyuna son gelen güncellemelerle kasmaya ve çok daha geç açılmaya başladı. Roblox'ta ise oynadığım oyunlar öyle görsel şölen sunmuyor, oyun için grafik ayarları otomatikte ve Oyun Eklentileri Maks. FPS Modu açıkken 20-45 FPS arası geziyorum. Özetle optimizasyonu falan iyi ama işlemcisinin günümüz oyunları için yetersiz olduğunu düşünüyorum.
Galaxy A
Oyun konusunda haklısın ama günümüzde popüler pubg olarak aklıma geldi ama tabi günümüzde oyunları için tam yeterli değil aynen.
fatihhhhhh
Active Level 2
Galaxy A
Android 13 güncellemesi sonrası a51 telefonum mahvoldu sürekli donuyor nasil değişiyor benim telefon niye bozuldu sizinkilerde sıkıntı yoksa