cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 ses sorunu

(Topic created on: 04-04-2022 03:51 PM)
294 Views
neslihann1
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba bi kaç aydır  a50 kullanıyorum telefonu ikinci el aldim ve kullanan kişi hiç yazılım güncellemesi yapmamıştı ben yaptım ve yaptığım andan itibaren telefonun medya sesi gitti videolar hızlı hızlı ilerlemeye başladı formatladim kaç defa arada kendi kendine düzeliyor sonra tekrar gidiyor aramalarda ne karşıya ses gidiyor ne ben ses duyabiliyorum android11 güncellemesini yaptıktan sonrada bir şey değişmedi geçen senelerde aynı problemi yaşayan kişiler olmuş şuan a50 kullanıp bu sorunu yaşayan var mı ya da çözen bilgi verirseniz sevinirim yarın teknik servise de götürücem

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba neslihann1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Sezgin61
Active Level 7
Galaxy A
valla en doğru yol dediğin gibi samsung teknik servise götürmen, donanımsal olabilir belki
0 Likes
neslihann1
Active Level 5
Galaxy A
Sanırım a50 için güvenlik guncellemesi gelecek yakın zamanda belki öyle düzelir donanımsal olduğunu pek sanmıyorum güncelleme sonrası oldu çünkü
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba neslihann1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes