cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 ahize sorunu

(Topic created on: 07-28-2022 07:42 PM)
278 Views
Küb1265
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung A50 telefonumu 2019 yılında aldım çok fazla hasar gördü yere çok düştü, geçenlerde masadan aşağı düştü ahize bozuldu yaptırdık bugün tekrar düştü sokakta sert zemine ve tekrar ahize mikrofon sesi gitti cızırtılı ses gelmeye başladı önceleri düşmeden kaynaklı böyle bir sorun oluşmuyordu şimdi düşer düşmez ahize iptal oluyor çalışmıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Telefonunuzu donanımsal olarak kontrol edilmesi amacıyla sıfırlanma ihtimaline karşı verilerinizi yedekleyerek Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ediyorum. Yetkili Servis'te gerekli kontroller sağlanır.

Garantiniz devam etmiyorsa belirli bir ücret karşılığında kontrol ve onarım yapılır.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Yetkili Servisler hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri Hizmetleri'yle görüşebilirsiniz (444 77 11).

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

Telefonunuzu donanımsal olarak kontrol edilmesi amacıyla sıfırlanma ihtimaline karşı verilerinizi yedekleyerek Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ediyorum. Yetkili Servis'te gerekli kontroller sağlanır.

Garantiniz devam etmiyorsa belirli bir ücret karşılığında kontrol ve onarım yapılır.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Yetkili Servisler hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri Hizmetleri'yle görüşebilirsiniz (444 77 11).

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim
Küb1265
Active Level 4
Galaxy A
Garantisi bitti donanımsal değildir format attım düzelmedi tekrar ahize değişikliği ile düzeleceğini umuyorum bilgileriniz için çok teşekkürler
0 Likes
Küb1265
Active Level 4
Galaxy A
Doğru efendim benim aklım yazılımsal dan kaynaklığa gitti ona hayır diyecektim