cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 Cihazından Gönderdiğim Hata Raporundan Olumlu Cevabı Geldi

(Topic created on: 12-02-2021 06:29 PM)
471 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba A50 kullanıcıları, Batarya şikayetleri yapan A50 kullanan kardeşlerimiz vardı sizlerin için baktığımda  bataryada bir hata bulmuştum ve o hatanın düzeltilmesi için hata raporu göndermiştim 1 ayı geçkin süre önce, hata anlaşmış ve çalışma başlatılmışlar 😊

image

Arkadaşlar Hata raporuna sevindim ama beni üzen şey cihazlarınıza bir Türlü test edilen güncelleme veremediler birde benim hata raporumda güncelleme gelmemesine sebep yaratmış olabilir çünkü önemli bir hata raporudu ,hakkınızı helal edin bu konuda iyilik yapalım derken kötülük mü yapıtım anlamadım😊

Umarım en kısa sürede güncelleme gelir🙏😊
9 Comments
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Alfa abi senin canın saolsun sen bizleri düşünmen bile yeter 😊

Helal olsun kralsın alfa abi 👑 👑 👑 👌
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli değil kardeşim ne demek eski bir A50 kullanıcısıyım ve sizleri seviyorum A50 kullanıcıları ile beraber sorunlarımızı az iletmedik 😊

Teşekkürler yorumun için 😊
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Saol abi senin için bunlar ne ki 😊😊 rica ederim
68kral
Active Level 6
Galaxy A
Gardsm kolay gelsin birde 12 gelcekmi sence birde o bilgi varmi elinde
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Saol kardeşim, Android 12 ile bilgi inceleme altında belli olucak alıp almaması
S21feeAhmett
Active Level 7
Galaxy A
Reis rica etsem şu s10 serisinde ki batarya ile ısınma sorunu nu bir iletsen
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Sizlerin iletmeniz gerek s10 daki problemi bulunuz ve o anda sistem kaydı gösteriniz elinizde soruna ait ekran görüntüsü olabilir ama A50 deki hata ciddi bir hataydı ve beklediğim gibi dönüş geldi

S10 plus için ben sadece yaşadığım problem akşamdan sabaha %3 şarj düşmesi bunun için uğraştım ama faydası olmadı çünkü sim kart aktif olduğu için düşüyor denmişti
S21feeAhmett
Active Level 7
Galaxy A
Kral büyük sayfalarda da geçiyor s10 serisinde batarya sorunu diyede bir de onlar ne diyecek diye
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Cihaz yazılmı üzerinden test ediyorlar bende S10 cihazı yok ,bende S10 plus ve A50 cihazı mevcut