cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A30

(Topic created on: 01-09-2022 11:02 PM)
121 Views
Esra0512
Active Level 3
Options
Galaxy A

A30  gullanıyom 64 gb hafızası waar  o gada widyo müzik foto siliyom hafıza hala dolu görünüyo milim oynuyo sadce  nolcek böle bu help me ‽

15 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Bi kere biraz yazınıza önem gösterin ki waar felan ne demek oluyor anlamadım 2. Si zaten sosyal modaya varsa işin içinde fena götürür önbellek lerini silin veya silip yükleyin ha bu arada yanlış anlamayın sadece daha anlaşılır olması için yazdım
Esra0512
Active Level 3
Galaxy A
Kardeşim istesem İstanbul türkçesiylede konuşabilirim , yazabilirim ama ağzım böyle yöreden dolayı ,genede düşüncelerin için teşekkür ederim we burdan çözüm bulamıyorumm zaten ama genede şansımı denemek için öylesine yazmışdım buraya .
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Seni kırmak için felan yazmadım bu arada gene yanlış felan anlama kardeşim dediğim gibi uyg onbelliklerini sil özellikle sosyal medyalarin hepsini fotolarını onedrive e at orda yedekle ve sil şarkıları da öyle anca böyle gider bu
Esra0512
Active Level 3
Galaxy A
@ROCKRİDER340 Saol teşekkür ederm kardeşm
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Ne demek dostum
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A

Dosyalarım kısmından hafızanızı nelerin kapladığını görebilirsiniz ona göre aksiyon alabilirsiniz

Esra0512
Active Level 3
Galaxy A
Önbellekdekileri silersem fotolar widyolar wb şeylerde silinirmi‽
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A

ön bellekleme uygulamaların geçici olarak hafızada tuttuğu şeyleri siler (internet kapalıyken instagramda görebildiğiniz gönderiler gibi) fakat uygulamaya tekrar giriş yapmanız gerekir

Esra0512
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim.