cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A23 güncelleme sonrası deneyim

(Topic created on: 02-07-2024 12:34 AM)
220 Views
Tulub
Active Level 3
Options
Galaxy A
 Tabiki bir eleştiri yapmak için aradan belirli bir zaman geçmeli fakat geçmek gibi niyeti olanlara güncelleme sonrası deneyimimi anlatmak isterim.

ONE UI 6.0 hoşuma gitti geliştirilmesi potansiyel bir arayüz olmuş (bkz. 6.1) bana oyunlardaki değerlerim daha stabilize geldi tabi bu oyundan oyuna farklılık gösterebilir önceki arayüzden yaklaşık400-550 mb daha fazla Ram kaplıyor zaten 4 GB Ram hafızası olan bu cihazın fazla bir icraati olacağını sanmıyorum 

Performans olarakONE UI 5.1 arasında fazla bir değişiklik görmedim daha stabilize gibi.

Son olarak widgetlerda hava çok hoşuma gitti görsel ve kullanım açısından sizi tatmin edecektir bana göre bu arayüz.

Galiba yeni telefon almanın zamanı geldi gibi ama biraz dursun yaza kadar😀

6 Comments
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Galaxy A
Hadi şanslıyız gibi A13 haftaya yakın A23 den önce cihaz o
Tulub
Active Level 3
Galaxy A
İnşallah gelir hocam ama bildiğim kadarıyla belirli bir sıralama ile dağıtılmıyor bu yazılımlar.
0 Likes
Tulub
Active Level 3
Galaxy A
Firmalar bir yerlerden kısması gerekiyor hocam en azından sanal Ram özelliği olsaydı 6 GB bir nebze olsa götürürdü.
Tulub
Active Level 3
Galaxy A
Gönül isterdi daha güzel bir cihaz almayı o zamanlar babam yoğun bakımdaydı maddi durumları kendilerine yetiyordu bende evde tek kalmaktansa çalıştım bir kısmını yedim kalan kısmını arkama atmıştım telefon olmazsa ihtiyaç olur arkada derken babam çıkmıştı tabi 1 ay çalışmadı o zaman benim parayi yemiştik tabi ben o zaman anladım fuzuli harcamayı yokluğu çarşıda çalıştığından esnafları tanıyor benim ilk kez çalıştığımı görünce gülümsemişti tabi biz paraları yedik benim 3 aylık para gitti borc var az yani telefonda yalan oldu işe başladıktan sonra bir telefoncu arkadaşıyla konuşup beni aramıştı hangi renk diye a32 sanıyordum meğersem a23 müş benim aktif olarak kullandığım ilk telefonumdu aslında ben telefon kullanmayı sevmem bilgisiyar düskunuyum ve babam tarafından bana hatırası kalan bir şey olduğu için değiştirmeyi düşünmedim
0 Likes
Tulub
Active Level 3
Galaxy A
Her yıl yeni modeller çıkıyor alıp satma olayınızı sevdim ben bu telefonu anneme vermeyi planlıyorum s21 fe önü açık bir cihazmı peki kaç yıl götürür
0 Likes
Tulub
Active Level 3
Galaxy A
Iphone tecrübem yok maalesef alışabileceğimi ve o fiyatlarla pek olacağını sanmıyorum zaten bu firmaların son modellerinde kopyala yapıştır yapmaları hiç hoşuma gitmiyor S23 sanırım Ai desteği alacaktı işinize yarar umarım kamerası hakkında konuşmaya gerek yok zaten tercih sizin tabi neyse hocam iyi akşamlar dilerim size.