cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hadi Hayırlı Olsun 😁

(Topic created on: 02-06-2024 05:33 PM)
354 Views
A23S24Watch6classic
Active Level 5
Options
Galaxy A

image

Samsung a23 4g için One UI 6.0 geldi
11 Comments
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
Hayırlı olsun hocam. Darısı umutsuz M34 başına.
Galaxy A
İnşallah ona da gelir
fbrg
Active Level 1
Galaxy A
G7o
0 Likes
Galaxy A
Kamera özelliklerini paylasır mısın,özellik eklendi mi?
0 Likes
Galaxy A
Sade ve kullanıcı dostu tasarım

 

Kamera uygulamasının genel düzeni sadeleştirildi. Önizleme ekranındaki hızlı ayar düğmeleri, daha basit ve kullanıcı dostu olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Kamera widget’larını özelleştirme

 

Ana ekranınıza, özel kamera widget’ları ekleyebilirsiniz. Her bir widget’ı belirli çekim modlarında görünecek şekilde ayarlayabilir ve resimleri dilediğiniz albüme kaydedebilirsiniz.

Filigranlar için daha fazla hizalama seçeneği

 

Şimdi filigranlarınızın yerine karar verebilir ve bunların fotoğrafın üst veya alt kısmında görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çözünürlük ayarlarına hızlı erişim

 

Çektiğiniz fotoğrafların çözünürlüğünü hızlı bir şekilde değiştirebilmeniz için şimdi Fotoğraf ve Pro modlarındayken ekranın üst kısmındaki hızlı ayarlarda çözünürlük düğmesi de yer alıyor.

Gelişmiş video boyutu seçimi

 

Video boyutu düğmesine dokunduğunuzda artık bir açılır pencere görünür ve tüm seçeneklere bakıp doğru seçimi yapmanız daha da kolaylaşır.

Resimlerinizi hizalayın

 

Kamera ayarlarında kılavuz çizgileri açıksa Panorama dışındaki tüm arka kamera modlarını kullandığınız sırada artık ekranın ortasında bir hizalama çizgisi görünür. Bu çizgi hareket ederek resminizin yerle aynı hizada olup olmadığını gösterir.

Kalite optimizasyonu

 

Çektiğiniz resimlerde 3 kalite optimizasyonu seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz. En yüksek kalitede resimler için Maksimum, olabildiğince hızlı çekim yapabilmek için Minimum ayarını seçin. Hız ile kalite arasındaki en iyi denge için Orta ayarını da seçebilirsiniz.

Videolar için yeni Otomatik FPS seçenekleri

 

Düşük ışık koşullarında daha parlak videolar çekmenizi sağlayan Otomatik FPS, şimdi 3 seçenek sunuyor. Bu özelliği kapatabilir, yalnızca 30 fps videolar için kullanabilir veya hem 30 hem de 60 fps videolar için etkinleştirebilirsiniz.3

Efektleri daha kolay uygulayın

 

Filtre ve yüz efektlerinde şimdi kaydırıcı yerine bir ayar kadranı var. Böylece yalnızca tek bir elle hassas ayarlamalar yapmak daha da kolay.

Kameralar arası geçiş için yukarı/aşağı kaydırma özelliğini kapatın

 

Ön ve arka kameralar arasında geçiş yaparken kullandığınız yukarı veya aşağı kaydırma özelliği şimdi isteğe bağlı. İstemeden yapılan kaydırmaların önüne geçmek için bu özelliği Ayarlar’dan kapatabilirsiniz.

Belgeleri daha kolay tarama

 

Belge tarama özelliği, Sahne İyileştirici kapalıyken bile belgeleri tarayabilmeniz için Sahne İyileştirici’den ayrıldı. Yeni Otomatik tarama, resmini çektiğiniz belgeleri otomatik olarak taramanıza olanak tanır. Taranan belgelerinizi daha sonra dilediğiniz şekilde hizalamak için döndürebileceğiniz düzenleme ekranına yönlendirilirsiniz.

Galaxy A
Bu şekilde paylaşırsan daha iyi olur😊.1707237547281_1707237547270_0.jpg1707237598203_1707237598189_0.jpg
0 Likes
Galaxy A
Özellikle video için a23'de fullhd 60fps özelliği yoktu,onu da merak ettim.
0 Likes
Galaxy A
Gösterdiğim şekilde paylaşabilir misin?
0 Likes
Galaxy A
Kardeşim tüm özellikleri gönderide paylaşamadım ama yorumlara yazmayı deneyeceğim