cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un iyi ve kötü yanları.

(Topic created on: 05-19-2023 02:49 PM)
196 Views
Tekno Kedi
Active Level 6
Options
Diğer
İyi yanları:
1.Durumu düşük,orta ve yüksek için bir sürü serisi var.M ve A durumu orta,düşük ve yüksek olanlar için. S serisi de durumu yüksek olanlar için hatta durumu orta olanlar içinde.Flip seriside durumu yüksek ve orta olanlar için.

2.Samsung'un telefonları,tabletleri hep güncel tutmması.
3.Samsung'un teknonoji'sinin ileri düzey olması.Mesala flip, katlanabilir.Hatta samaung'un daha çıkarmadığı cihazlar var.Mesala uzayan tablet,çok kalın olduğundan çıkmamış olabilir.
Kötü yanları:
Bazı cihazların depolaması 32 GB olup 2 Gb RAM'e sahip olması ve 7.000TL olması mesala.
Bazı telefon tabletler çok ısınıyor.

Bunlar aklıma gelenler.Sizinde burda yazmayan bildikleriniz varsa lütfen yorumlara yazın.

6 Comments
Diğer
Valla s23 ultra aldım güzel cihaz
Tekno Kedi
Active Level 6
Diğer
Cidden keşke benimde olabilse
Tekno Kedi
Active Level 6
Diğer
Hesabını sil
0 Likes
Tekno Kedi
Active Level 6
Diğer
@vedatws ve @Vedat-A51_S23_Ultra sizin aranızda noluyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung'un kötü yanları çok telefon modeli çıkartıyor özellikle orta sınıflarda amiral gemisi seçeneklerini olması gerektiği gibi çıkartıyor ama orta sınıf telefon modellerini çok aşırı derecede çıkartıyor Mesela Samsung Galaxy a sınıfını tek kullanarak orta sınıf ve giriş seviyesi model telefon üretsin daha iyi olur bence. Galaxy m Sınıfı serisi de bence iptal edilsin bu seriden hiç telefon modeli üretilmesin daha iyi olur bence.
Galaxy a sınıfından da sadece orta sınıf bir telefon üretilsin yılda tek bir tane orta sınıf çıksın giriş seviyesi model telefonlar hiç üretilmesin orta sınıf telefonların kalitesi de örnek veriyorum a34 modelinin kalite dengine benzer bir şekilde olsun mesela çıkan orta sınıflar açıkçası Samsung'a Benim tavsiyem bunlar.
Bir de Yazılım güncellemeleri güvenlik Yazılım güncellemeleri için söylüyorum çok yavaş geliyorlar Bunun sebebi birçok ortasınız telefon olduğu için yavaşlık oluyor olabilir diye tahmin ediyorum ama işte önerdiğim gibi orta sınıf model sadece her yıl bir tane üretilirse belki yazılım güncellemesi dağıtımı da hazırlanır yani güncelleme konusunda da diyeceğim şey Yazılım güncellemeleri biraz daha hızlı dağıtılsa güzel olur güvenlik güncellemeleri. Samsung markasına tavsiye de bulunacağım bir şey daha var telefonlarına kaliteli bir soğutucu sistemi kursun ısınma durumu cihazlarda kolay kolay olmasın.
0 Likes
AHKE-A73
Active Level 5
Diğer
İyi yanları
Her bütçeye uygun telefon çıkarması
Güncellemeleri en uzun süre veren marka 4 Android 5 yıl güvenlik güncellemesi vermesi Google bile bu kadar vermiyor.
Ve kullanılan malzeme kalitesi mesela telefona dışardan mikrofon bağladık sesi en iyi alan samsung oldu içerisinde kullanılan mikrofon çipi daha iyi olduğu için bir çok kimse bu küçük detayları dikkat etmez
Son olarak Şuana kadar teknik servisinden hiç bir sıkıntı yaşamadım ve çok hızlı halledildi (İzmir destek bilişim)
Kötü yanları çok fazla telefon çıkarıyor ve güncellemeler düzensiz kimi zaman alt seviyeye kimi zaman üst
0 Likes