cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung büyük güncellemeler de neden yavaş sizce?

(Topic created on: 12-13-2023 08:05 PM)
492 Views
rhearhe
Active Level 4
Options
Diğer

Samsung ekibinin durmadan çalıştığını biliyorum.  Emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar Samsung neden her büyük android güncellemesinde sorunlar yaşıyor. A34 kullanıyorum. İlk telefonum A10 du onun son güncellemesinde yine aynı sorunlar mevcuttu.

Yurtdışın da nasıl işliyor bilmiyorum ama sorun sadece Türkiye de gibi 

A34 5G 4 yıl büyük güncelleme alacak sırf bunun için ldim telefonu umarım o zaman kadar Samsungdan bıkmam. 

Yıllardır abartı bulduğum iPhone karşı Samsung bana **bleep** attı. :( 
bestsamsung
Active Level 7
Diğer
E hepsi öyle. Geçen 870 evo ssd için soru sordum. 870 Evo'yu telefon zannediyor. Ayarlar kısmından sıfırlayın düzelmezse en yakın servise verin dedi. Çorum'da servis yok dedim en yakın Ankara var dedim o da hayır Çorum'a Ankara değil İstanbul çok daha yakın, oradaki servise verin dedi. Dayanamadım telefonu kapattım. Bu kadar da olamaz. Çorum'u İstanbul'a yakın sanıyor.
Leon20TR
Active Level 7
Diğer
Hahahahhaha SSD konusuna hönkğrdüm hahajahahhaha
bestsamsung
Active Level 7
Diğer
Öyle kardeşim maalesef ne desek boş. Emin ol burada topluluktaki bazı kişiler oradaki ekibin çoğundan daha fazla Samsung ürünlerine ve teknolojiye hakim.
bestsamsung
Active Level 7
Diğer
Bir de işin kötüsü bu kadın müşteri temsilcisi değil teknik ekiptendi
Leon20TR
Active Level 7
Diğer
Ne Kore de japonya da yazılımcı olacağım sonra beni Türkiye'ye gönderecekler ha saniyesinde istifa ederim çok hayal dünyasında yaşıyorsun
yahyasogut
Active Level 7
Diğer
Ortakmisin sen samsunga paramı veriyor yoksa ürününü satıp paramı kazanıyorsun beş para etmez söz sözdür sözverdiysen yapacaksın aksilik çıktı mıktı geçecen onu
Leon20TR
Active Level 7
Diğer
Söz veren yok sana şu gün güncelleme gelecek diye uydurma boş boş
yahyasogut
Active Level 7
Diğer
Ben sana değil sitesinde yazan duyuruya bakarım şuan herkes mahkemeye verse kazanır çünkü samsung kusurlu
Leon20TR
Active Level 7
Diğer
Bana bak demedim zaten ben demiyorum sana söz veren yok diyorum ver mahkemeye kazan o zaman görelim lafla peynir gemisi yürümez
yahyasogut
Active Level 7
Diğer

Bu işler oyuncak değil dostum tahudun varsa o süre içinde yapamazsan, verdiği süre içinde gelmesin ozaman bakacaz