This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, Expert Raw uygulaması için bir güncelleme yayınlayacak!

(Topic created on: 01-11-2022 05:54 PM)
Doppler
Active Level 6
Options
Diğer


Samsung, iki ay önce Galaxy S21 serisi için Expert Raw kamera uygulamasını duyurmuştu. Şirket, lansmanın ardından uygulamadaki kritik hataları düzeltmek için bir güncelleme yayınlamıştı. Şimdi ise Güney Koreli firma, ocak ayı içinde bir başka güncelleme daha yayınlayacağını duyurdu.

Samsung Members forumunda açıklama yapan bir yetkili, Expert RAW kamera uygulamasının yeni bir sürümünün 22 Ocak 2022'de yayınlanacağını açıkladı. Uygulama Galaxy Store üzerinden güncellenebilecek, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sunacak. Ayrıca iki saniyenin üzerinde uzun pozlama yaparken çıkan deklanşör hızı bilgi hatası da düzeltilecek.

Yeni güncellemeyle bazen telefoto lensi kullanırken ortaya çıkan bozuk piksel sorunu çözülecek, aşırı parlak sahnelerde veya yüksek doygunluklu nesneleri çekerken ortaya çıkan hata da düzeltilecek. Ayrıca Samsung ekibinin bu güncellemeyle birlikte sesli komut hatasını düzelteceği belirtildi. 

Kamera departmanından sorumlu kişi, uygulamanın Samsung'un güncel görüntü sensörleri ve işlemcilerine sahip akıllı telefonları için de desteklenebilir olacağından bahsetti.

 
Kaynak: SamMobile
0 Comments