cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members topluluğu

(Topic created on: 08-03-2021 05:29 PM)
371 Views
ARDA51TABS6LİTE
Expert Level 4
Options
Diğer

Sayın members topluluğu herkese selamlar son zamanlarda membersa çok fazla insan gelmeye başladı bunu lafım sözüm yok ama gelen kişilerden bazıları yada önceden burda olan bazı kişiler membersta saçma konular açmaya başladı yok işte sıkıldım ilk kullandığım telefon vs. vs. sizin ilk kullandığınız telefon yada canınızın sıkılması bizi ilgilendirmez burası oyun yeri değil onun için zaten google play store var burasının kullanım amacı şudur:X kişisi cihazında bir problem görür yada bir soru sorar Y,Z ... kişileri cevap verir cevabın kesinliği olmaz. galaxy galery kısmına geçiyorum (en tehlikeli yer😂) orasının kullanım amacı samsung teelfon yada tabletinizden çektiğiniz DOĞA,MANZARA fotoğraflarını paylaşmanızdır. Sizin orada oyunlardan ss aldığınız ,internetten indirdiğiniz,ve kendi fotoğraflarını paylaşmanız doğru olmamaktadır.Bu gönderimden rahatsız olanlar elbette olacaktır katılanlarda olacaktır sorun yok benim için.

21 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum. Değişik ve güzel etkinlikler yapılsın elbette ama durmadan aynı etkinliği yapmayın. Her gün fotoğraf yarışmasından fenalık geldi
Gezgin23
Active Level 8
Diğer
Kesinlikle katılıyorum 👍 Yeni konu açmak izne ve onaya taabi olmalı, bıktım şu ergenlerin saçma selfie ve konularından !!! Moderatörler bir çözüm bulsun.Konular yayınlanmadan önce mod tarafından onaylansın.
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Aynen bazen ben çok güzelim diye bazen de kendi yaptıkları edıtları atıyorlar sanki burası Youtube da... Bazen de ben çok sıkıldın birşey önerin diye forumda saçma zaman işler yapıyorlar. Şu moderatörler bu işe bir çözüm bulsun (son yorumum)
Diğer
Yanlış anlama ama sende saçma fotoğraflar paylaşıyosun srni üzmek istemem ama gerçekleri söylemekte zorundayım.
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Farkındayım. Saçma sapan işler yapıyorum burayı insta gibi kullanıyorum. Buraya gelmem benim suçum. İlk baştan gelmemeliydim.
Diğer
Kendi kararların diyicek bir şeyim yok.
vérdaisil
Active Level 10
Diğer
Kendimi düzeltmeye çalışacağım....
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
İnternettten indirip fotoğraf paylaşmak çok aşırı saçma sanki belli olmadıklarını zanıyorlar 😂🤣😀
Diğer
Evet😂