cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Haber

(Topic created on: 07-20-2023 04:23 PM)
580 Views
ssadiyedier
Active Level 10
Options
Diğer

Android 14 One UI 6.0 yazılımı s23 serisiyle beta olarak başlamış hayırlı uğurlu olsun

image

14 Comments
OğuzMumci
Expert Level 4
Diğer
Merhaba kardeşim,

Haberde beta indirilebilir olduğu anlaşılıyor fakat aksine beta şuan hala test aşamasında, kullanıcılar indirip cihazlarına kurulum yapamazlar en azından şimdilik.

Teşekkürler.
EsatSemih
Active Level 7
Diğer
Nasıl giricez şuan yeterince ısınıyor giriyimde garantiye sokarım ellerim 🥶 hep 🙃
Actixel
Expert Level 1
Diğer
Türkiyede desteklenmiyor recovery moduna alıp adb sideload yapmalısın. Ek olarak henüz yayınlanmadı One UI 6 beta.
Adanaliisot
Active Level 10
Diğer
Demi ben de baktım hemen gönderiyi okuyunca ama daha yayınlanmamış
Actixel
Expert Level 1
Diğer
😁 😁 bir an heyecenlandım diyorsun yani. Ben yayınlansın direk kuracağım şimdiye kadar kaç kez beta kurdum önceki telefonlarıma bir sorun olmadı. kurduğum zaman fotoğraflarını paylaşırım forumda.
Adanaliisot
Active Level 10
Diğer
Muhtemelen benim s21'im için yayimlanmayacak beta . Çünkü geçen yıl s20 için yayimlanmamisti diye hatırlıyorum. Ama eğer ki yayimlanirsa ben de hemen kuracağım . Zaten sideload ile zamanında az rom kurmadım 😄
Actixel
Expert Level 1
Diğer
Eğer bir cihazın son güncellemesinin betası yayınlanacaksa sadece korede satılan sonu N ile biten cihazlara veriliyor. S20 nin Kore sürümleri aldı o güncellemeyi. Sen ben gibi custom rom kernel twrp gibi işlerle uğraşanlar için çocuk oyuncağı olsa gerek beta kurmak. Benim 10 dakikamı alır telefonu 6 beta ile boot etmek 😁. Umarım Z fold 5 e kadar bekletmezler çünkü zaten Z fold 5 o güncellemeyi daha sonra alacak.
Adanaliisot
Active Level 10
Diğer
Hocam g991n kodlu cihazın yazılımıni g991b kodlu cihazima flashlayabilir miyim ? ( Bu ilk Samsung cihazım bundan önce hep Xiaomi ve oneplus'da bu işlerle uğraştım o yüzden Samsung yazılımıni yeni yeni keşfediyorum o yüzden lütfen kusura bakmayın 😅) ( ikisinin de işlemcisi exynos 2100 )
Arif33332
Active Level 7
Diğer
Düzgün çalışan bir sistemin varsa hiç gerek yok hemen yüklemeye. Çıksın üzerinden zaman geçsin oluşan yeni hatalar giderilsin o zaman yüklerim 😀