cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu kadar olmaz be

(Topic created on: 02-15-2023 01:34 PM)
31 Views
PoyrazMeteYardımcı
Active Level 7
Options
Diğer

Şimdi benim satın aldığım oyunun ikincisi çıkmış ve benim tabletimde Unisoc TIGER T618 "oyuncu işlemcisi" var. Gpu olarak Mali-G52 MP2 var. Hayır neden bu oyun bu cihazınızda desteklemiyor diyor ve bir kere bile bana mısın? Demiyor. Ya insan bari Lite modunu yapar onu bile yapmamış, mesela iki tane "bildiğim" bir oyun var. Pubg mobile lite, Hyper front lite. Daha tabletimi yeni aldım 2022'de tablet 2021'de çıktı ama bu kadar olmaz o tablet 2021'in sonlarında çıktı. Apple gibi App store oyun geliştiricileri Her hafta bir cihazdan desteği kesiyor ve bundan dolayı kullanıcılar daha fazla paralı, yeni Apple ürünleri alıyor. Ama yeni gelen s23'te bildiğim kadarıyla Apple'ın kaldırdığı bazı şeyleri kaldırmış ve apple'ın yaptığı gibi teker teker eski cihazlardan desteği kesiyor. Samsung'dan tek istediğim Apple ve diğer markaların yaptığı şeyleri yapmasın.

23 Comments
Diğer
Ne alaka? Benim donanımın iyi ve durduk yere kasması nadir
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Ne alaka demeniz ne alaka? Sadece teknolojisever'in dediğine doğru sayarak ona göre ona soru sordum. Belki yanlış anlamışımdır bu yorumun uzun olana mı kısa olana mı anlaşılmıyor. Ne alakayı bana değil ona demen lazım mantıken.
0 Likes
Diğer
ヽ(^○^)ノ
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Apk indirmeyi deneyin