cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu kadar olmaz be

(Topic created on: 02-15-2023 11:45 AM)
415 Views
PoyrazMeteYardımcı
Active Level 7
Options
Diğer

Şimdi benim satın aldığım oyunun ikincisi çıkmış ve benim tabletimde Unisoc TIGER T618 "oyuncu işlemcisi" var. Gpu olarak Mali-G52 MP2 var. Hayır neden bu oyun bu cihazınızda desteklemiyor diyor ve bir kere bile bana mısın? Demiyor. Ya insan bari Lite modunu yapar onu bile yapmamış, mesela iki tane "bildiğim" bir oyun var. Pubg mobile lite, Hyper front lite. Daha tabletimi yeni aldım 2022'de tablet 2021'de çıktı ama bu kadar olmaz o tablet 2021'in sonlarında çıktı. Apple gibi App store oyun geliştiricileri Her hafta bir cihazdan desteği kesiyor ve bundan dolayı kullanıcılar daha fazla paralı, yeni Apple ürünleri alıyor. Ama yeni gelen s23'te bildiğim kadarıyla Apple'ın kaldırdığı bazı şeyleri kaldırmış ve apple'ın yaptığı gibi teker teker eski cihazlardan desteği kesiyor. Samsung'dan tek istediğim Apple ve diğer markaların yaptığı şeyleri yapmasın.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Uygulamanın hakkında kısmında Android 9 ve yukarısı diyordu. Belki donanım düşüktür ama eğer dediğiniz gibi "oyuncu işlemcisi" ise o ihtimal de eleniyor. Hata da olmuş olabilir. Sanmam. En azından bu her uygulama için değil. Kız kardeşimin tabletinde Android 5 var ama hâlâ Pou gibi basit oyunlar ve çoğu uygulama çalışıyor.😃 Herhalde o kadar eski iPad olsa eski iPhonelar gibi durduk yere bozulmuştu.😄

View solution in context

23 Comments
Diğer
Benim sürüm android 13Screenshot_20230215_115235_Google Play Store.jpg
0 Likes
Diğer
Unisoc < Exynos
Diğer
Ne alaka?
0 Likes
Diğer
Fazla birşey bekleme yani
Diğer
Oyun için?
0 Likes
Diğer
O işlemci oyun içinse 8 gen 2 a16 falan ne için oluyor peki?
Diğer
Ama destekleyen oyunlarda 60 fps tek atıyor
0 Likes
Diğer
Bu birşeyi kanıtlamaz
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Yanlış anlamadıysam şikayetiniz Samsung'un Play Store'daki uygulama desteğini kesmesi mi? Eğer öyleyse Samsung'un Play Store'la ne alakası var ki? Şikayetinizi daha net bir şekilde açıklar mısınız?