cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
yusufbalikcii
Active Level 5

User Statistics

  • 154 Likes
  • 8 Solutions

User Activity

Arkadaşlar m31 cihazıma Android 11 ile  videoları daha detaylı düzenleme seçeneği gelmedi. Sadece kırpabiliyorum. Herkeste bu durum böyle mi?
Bildiğiniz gibi Android 11 ile arama arka planı yapma geldi fakat kişiye özel yapmak istiyorum, İnternet'te bulamadım. Nasıl yapılacağını bilen var mı?
Öncelikle telefonum Galaxy M31 6GB/128GB   PİL; Android 10 kullanırken ortalama olarak 10-12 saat ekran açık kalma süresi batarya; Android 11 ile beraber çok rahat +15 saati görüyor. Kesinlikle pil kullanımı optimize edilmiş, özellikle samsung'un ken...
Merhaba, Android 11'e dün akşam geçtim gece telefonu kapatıp şarja taktım bu sabah telefonu açıp kullanmaya başladım ve şarj %70 olana kadar kullandım. Az önce merak edip pil kullanımına baktım fakat bütün uygulamalar çok çok az pil kullanımı olarak ...
hattımı wifi aramaları için açtırdım, normalde o volte yazısı yoktu. Ben sadece wifi aramasını açtığımda o gözükür sanıyordum ama o sürekli aktif bir şekilde duruyor. Acaba şarj götürür mü? Siz nasıl kullanıyorsunuz?