cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TAP S9FE Mİ TAP S7FE Mİ

(Topic created on: 3 weeks ago)
110 Views
enes_46
Active Level 5
Options
Tabletler
TAP S9FE Mİ TAP S7FE Mİ HANGİSİ DAHA İYİ
9 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Tabletler
Az Çok Benzerler Ama Ben yinede S9Fe öneririm. 😊
Daha Güncel Olması En iyi avantajlarından biri.

https://www.epey.com/tablet/karsilastir/725885-899350/samsung-galaxy-tab-s7-fe-wifi_samsung-galaxy-t...
YunusG
Active Level 4
Tabletler
Ekran olarak S7 FE biraz daha büyük, işlemci olarak da hafif daha iyi ancak pek de bir **bleep** yok, onun dışında depolama ve ram olarak da S9 FE daha iyi. Pil ömrü S7 FE, güncellik olarak S9 FE, hizmet destekleri olarak S9 FE (DeX desteği de var S9 FE'de bence göz ardı edilmemesi gerek), hafiflik olarak da S9 FE. Kısaca özetlersek, S7 FE pil ömrü ve daha büyük ekran için, S9 FE de oyun, hizmetler ve güncellik olarak daha iyi.
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
.S9fe daha avantsjlı duruyor çoğu açıdan.1714567595985.jpg1714567596022.jpg1714567596085.jpg1714567596122.jpg
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
.1714567614667.jpg
YunusG
Active Level 4
Tabletler
Hocam ekran olarak S7 FE daha iyi eğer büyük ekran istiyor ise, işlemcide birbirleri ile neredeyse aynı performanstalar. Kamerayı pek kullanacağını sanmıyorum bu nedenle bence gereksiz bir karşılaştırma olmuş ancak kişiden kişiye tabii ki değişir. İkisi de hafif cihaz değiller tabii ki ancak S9 FE tabii ki daha iyi. En ve boy da gereksiz karşılaştırma, burada iki tableti de gözüyle görüp boyutu hangisi kendisine daha uygunsa onu seçmeli. Kalınlık olarak da pek **bleep** yok ancak işaretlemediğiniz için bir şey diyemem. Depolama kişiden kişiye değişse de, RAM olarak 4 GB, şu anki Android sürümü olan Android 13'e yetmeyecektir. Bence burada S9 FE'yi öne çıkaran en önemli etkenler RAM ve DeX özelliği. Bir de eğer S7 FE'de 5Ghz Wi-Fi yoksa bu da biraz etkileyebilir. Bluetooth sürümü olarak gerçekten aradaki farkı anlamak pek de mümkün değil. Kısaca S9 FE daha mantıklı ram için.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
ben birini seçtiğim için işaretlemedim ki🤗.Artıla olan kısımlar ve eşit olan kısımları gösterdim,tercihi ona kalmış.Verdiğin bilgiler için tesekkürler bu arada🥰🤙🏻
0 Likes
YunusG
Active Level 4
Tabletler
Anladım hocam, sanki birisini seçmişsiniz gibi duruyordu. Özür dilerim yanlış anlaşılma için.
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
🥰🙏
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Tabletler
S7 fe kullanıyorum 4 gb ram bazı zamanlarda kasmalara sebebiyet vermektedir. Tab s9 fe öneririm