cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TABLET ALACAKLAR OKUSUN !!

(Topic created on: 02-11-2021 01:03 PM)
474 Views
MehmetOsman
Active Level 4
Options
Tabletler

eğer bir tablet alacaksanız Galaxy Tab A8.0 Alın bende var, hatta şimdi ondan yazıyorum. Android 11 sürümü , one ui core sürümü 2.1 . 2019 yapımı İPhone ile arasında **bleep** yok. İPhone gibi. Şarjı tamamen doldurduğumuzda 16 saat 30 dakika sürüyor. Gün içinde sadece bir kere şarj etmeniz yeterli. Depolanması 32 GB RAM 2 GB.

Ayarlardaki optimize et adlı tuşa günde en az 3 kere basarak virüsleri silebiliyoruz. Dijital sağlık ve ebeveyn denetimi adlı bir uygulama var o uygulamadan uygulama zamanlayıcılari, otomatik kapanma bulunmakta. Cihaz içinde Galaxy Store, Samsung members, galaxy fırsatları, Galaxy bizz (olanlardan haber verir) , bu cihazı mağazalarda 2000'e , internette 1000 TL ye bulabiliyorsunuz. TABLET ALACAKSANIZ BUNU ALIN !

image

image

image

18 Comments
Tabletler
Bu tableti 2000 tl vericepime 600 700 tl daha ekler tab s6 lite alırım bir çok bakımdan faha iyi
MehmetOsman
Active Level 4
Tabletler
eskiden o vardı bende bu daha iyi onda sorunlar var ve bu internette 1000 TL
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Android 11 One UI 2.1 mi? One UI 3 olması gerekmiyor mu, ya da Android 10?
Tabletler
Evet android 10 cihaz hata yapmış 🤦‍♂️😂😂😂
MehmetOsman
Active Level 4
Tabletler
aynen Android 10 yanlış yazdım
MehmetOsman
Active Level 4
Tabletler
Android 10 ve one ui core 2.1
Anonymous
Not applicable
Tabletler
ben zaten samsung galaxy tab a 8.0 kullanıcısıyım kardesim gerçekten de alınan paraya değer bu tablet
MehmetOsman
Active Level 4
Tabletler
aynen kardeşim ya çok iyi
Anonymous
Not applicable
Tabletler
kardeşim vallaha bataryası ve sese bakınca da çok iyi ekran da çok iyi yani böyle küçücük bir tablete büyük bir ekran güzel olmuş bu tabletin özellikleri ve tableti asiri beğeniyorum ben herkese tavsiye ederim