Highlighted
Active Level 1

Arkadaşlar bu tablette sadece tuşlardan mı ekran görüntüsü alınıyor yandaki tuşlara basmadan ekran görüntüsü almanın bir yolu yok mu, özellikle elinde bu tabletten olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim sabahtan beri ayarlara bakıyorum bulamadım bir türlü ya

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Ayarlar - Erişilebilirlik - Etkileşim ve yetenek - Yardım menüsü seçeneği var. Onu açarsanız ekrana hızlı bir menü eklenecektir. O menüyü açıp "Ekran görütünleri" üstüne tıkladığınızda ekran görüntüsü alıcaktır.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
12 Yorum
Highlighted
Active Level 6
Selam dostum Bildiğim kadarıyla bulunmuyor ama sana tavsiye ayarlar gelişmiş hareketler ve işaretler Eğer burada bulunmuyorsa maalesef sadece tuşlardan alınabiliyor
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Hareket ve işaretlerde yok sadece tuşlardan alınması çok mantıksız değil mi ya nasil böyle şeyi atlarlar aklım almıyor
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Bildiğim kadarıyla bütün tabletlerde böyle bir özellik yok yani Galaxy Tab S 7 alsanız yine aynı
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Ayarlar - Erişilebilirlik - Etkileşim ve yetenek - Yardım menüsü seçeneği var. Onu açarsanız ekrana hızlı bir menü eklenecektir. O menüyü açıp "Ekran görütünleri" üstüne tıkladığınızda ekran görüntüsü alıcaktır.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Anladığım kadarıyla arkadaşın demek istediği el hareketleri ile ekran görüntüsü alma yani örnek alarak 3 parmak ile aşağı çekme Huawei cihazlarında vardı Samsung'da var mı bilmiyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
One Hand Operation+ uygulaması galaxy tab cihazlarında destekleniyorsa, Samsung'un bu uygulaması ile ayar yapıp tek kaydırma hareketi ile ekran görüntüsü alabilir. Ama tabletlerde destekleniyor mu bilmiyorum.
Zannedersem sadece telefonlara özel.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Gördüğün gibi maalesef desteklenmiyor neden acabaScreenshot_20201022-213511_Google Play Store.jpg
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Of ya denedim ama açmak için ekran okuyucunun kapatılması gerekiyor çok saçma ben nasıl göreceğim O zaman ekrandakileri hiç düşünmüyorlar Neyse ya önemli değil
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
hayır bir alt modelinde var **bleep** yok sadece o yüzden şaşırdım zaten
Yanıtla
Yükleniyor...