cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 T290 İnternete bağlanmıyor.

(Topic created on: 10-23-2020 01:43 PM)
409 Views
KEYFE
Active Level 2
Options
Tabletler

Uzaktan eğitim  için aldığımız 2 tabletten biri İnternete bağlanmıyor internet ağımızı görmüyor yardımcı olurmusunuz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba KEYFE,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bağlanmaya çalıştığınız modeminizin, ismini ve şifresini değiştirerek yeniden bağlanmayı deneyiniz. Yaşadığınız durum devam ederse; incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
19 Comments
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
Tabletler aynı
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Selam dostum

sana tavsiyem ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla yap sorun çözülecektir
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
daha önce denedik
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
ama bidaha deneyelim
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Eğer denediğinizde olmuyorsa uzaktan destek ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> uzaktan destek Daha sonrasında gerekli uygulamayı indirip müşteri hizmetlerini arayacaksınız ve bağlanmak istiyorum diyeceksiniz
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
.
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
bizimkini görmüyor20201023_135442_1476.jpg
0 Likes
ÆX51