Highlighted
Active Level 2

Uzaktan eğitim  için aldığımız 2 tabletten biri İnternete bağlanmıyor internet ağımızı görmüyor yardımcı olurmusunuz?

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba KEYFE,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bağlanmaya çalıştığınız modeminizin, ismini ve şifresini değiştirerek yeniden bağlanmayı deneyiniz. Yaşadığınız durum devam ederse; incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
19 Yorum
Highlighted
Active Level 2
Tabletler aynı
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
Selam dostum

sana tavsiyem ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla yap sorun çözülecektir
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
daha önce denedik
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
ama bidaha deneyelim
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Eğer denediğinizde olmuyorsa uzaktan destek ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> uzaktan destek Daha sonrasında gerekli uygulamayı indirip müşteri hizmetlerini arayacaksınız ve bağlanmak istiyorum diyeceksiniz
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
bizimkini görmüyor20201023_135442_1476.jpg
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted