cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG S9 FE+ SYSTEM CEVAP VERMİYOR

(Topic created on: 2 weeks ago)
121 Views
pandipal
Active Level 1
Options
Tabletler
Herkese merhaba tableti alalı daha 1 hafta bile olmadı neredeyse belirli aralıklarla sistem cevap vermiyor diye bildirim gelip duruyor tablette kapanma kullandığım uygulamada duraksama filan yok ama bildirim çok moralimi bozdu üstelik cihazı çok yeni edinmiş olmama rağmen...
Denediğim çözümler bunlar İnternet'te okuduğum forumlarda bir sürü çözüm yöntemi sunulmuş fakat 
ne yaptıysam işe yaramadı;
-Tableti sıfırladım.
-ONE UI sistemini ve güncellemelerini devre dışı bıraktım.
-Google Güncellemesini defalarca yaptım.
Servisle filan uğraşmak istemiyorum aklımın bir köşesinde de tableti iade etmek gibi bir fikir var... Sizden ricam aynı model cihaza sahip olan ve bu sorunu yaşayan veya yaşamış olan çözmüş ya da çözememiş olan arkadaşların yardımcı olması.
Sizin önerileriniz nedir iade etmelimiyim ya da tableti bu bildirim gelmeye devam ederken de kullansam ileride bildirim sıklığı tablette kapanma uygulama çalışmaması vs gibi komplikasyonlar olur mu ? 
İlgilenen ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan dönüt bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Cihaz Modeli: Samsung Tab S9 Fe Plus 128 GB Andrioid 14
5 Comments
Tabletler
Sistem verilerini silin
0 Likes
pandipal
Active Level 1
Tabletler
Nasıl silebilirim ?
0 Likes
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
ayarlar > uygulamalar > sağ üstteki üç noktaya tıkla > uygulama tercihlerini sıfırla yapıp,cihazı yeniden baslat.

işe yaramazsa ;

ayarlar > uygulamalar > ONE UI yaz ve arattır > depolama > veriyi sil ve cihazı yeniden baslat.

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
pandipal
Active Level 1
Tabletler
Birinci dediğinizi yaptım işe yaramadı ikincisinde ise depolama ve veriyi sil gibi bir bölüm yok
stony_hearted
Active Level 4
Tabletler
bu şekilde arat.1715897477083.jpg1715897477125.jpg1715897477175.jpg1715897477234.jpg
0 Likes