cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Tab A8 (2021) Netflix ve Depolama Sorunu

(Topic created on: 01-27-2022 08:19 PM)
788 Views
adakaya
Beginner Level 4
Options
Tabletler

Su gune kadar bir cok Samsung cihaz kullandim su an watch 4 s20 fe buds 2 ve tab a8 kullanicisiyim ve ilk defa bu kadar sorunlu bir yazilim goruyorum samsung tarafinda.

Sorunum tab a8 ile netflixi hd kalitede oynatamiyorum netflix uygulamasinda widevine drm l3 seviyesinde gorunuyor ancak aslinda tablet l1 destekliyor ve ornegin hindistan yaziliminda netflix hd oynatilabiliyor. Amazon primei hd izleyebiliyorum ancak bir sure sonra drm seviyesi tamamen l3e dusuyor tablet yavasliyor ve hicbir yerde hd kalitede video izleyememeye basliyorum.

Bir diger ve daha da onemli olan soruna gelirsek depolama (hafiza) tarafinda tabletime sadece 6 adet uygulama yuklemis olmama ragmen "diger" kategorisi sistikce sisiyor saatler gunler icerisinde ve bunu yasayan yabanci kaynaklar da gordum. Cihazi sifirlamayi denedim fakat sorun cozulmedi. Inanilmaz gercekten.

Tab A8 kullanan varsa tecrubelerini paylasabilirler mi?

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tabletler
Merhaba,
Bende Galaxy Tab A8 kullanıcısıyım. Ve isterseniz bir cihazı sıfırlamayı deneyin eğer hala sorun düzelmezse bir düzeltme güncellemesi için hata raporu gönderin.

View solution in context

4 Comments
Solution
Tabletler
Merhaba,
Bende Galaxy Tab A8 kullanıcısıyım. Ve isterseniz bir cihazı sıfırlamayı deneyin eğer hala sorun düzelmezse bir düzeltme güncellemesi için hata raporu gönderin.
adakaya
Beginner Level 4
Tabletler
Merhabalar, sifirlamayi denedim sonuc ayni.. Hata raporu da gonderdim umarim cozulur. Siz tr cihazi kullaniyorsunuz ve bu sorunlari yasamiyor musunuz?
Tabletler
Evet TR cihazı kullanmaktsyım ve böyle bir sorunla karşılaşmamaktayın sadece arada sırada kasmalar yaşamaktayım o kadar. Umarım sorununuz çözülür. (Not: Ben Tab A8'in 2019 modelini kullanmaktayım ve 32GB hafızam var) Screenshot_20220127-211045_My Files.jpg
adakaya
Beginner Level 4
Tabletler
Anladim 2019 versiyonunda yok zaten sorun, cevaplar icin tesekkur ederim.