cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung TU8500

(Topic created on: 11-21-2021 04:38 AM)
183 Views
aliuyanik
Active Level 2
Options
TV

Arkadaslar gercekten artik yoruldum giden paramami uzuleyim igrenc goruntuyemi bilmiyorum. Sadece su videoyu izleyin degerli arkadaslar sizcede bir gariplik yokmu ? Teknisyenler bir problem yok diyor uzaktan izleyip. Fps yuksekmismis ben dusuk fps ve cozunurlukte videodada denedim hareketli her sahnede sonuc bu yetti artik tuketici hakem heyeti halen inceliyor dosyami samsungu aldigim ikinci haftadan beri ariyorum ayni cevap neymis evime gelirlerse para alirlarmis yaziklar olsun biz bu parayi kolay kazanmiyoruz su videolari izleyip elinizi vicdaniniza koyarak diyebilirmisiniz bir sorun yok ???!?!?! Tv yi almadiniz kardesim incelemeye almadiniz sorunu uzaktan bir sey yok diyip gecistirmeyin. Yuksek cozunurluklu video yuzunden diyorsunuz ben aldim tv de bein sport yada trt spor izleyemecekmiyim yuksek cozunurluk dediginiz yayinlar 4 k bile degil baska samsung tv lerde yada markalarda bu sorun yok yaziklar olsun . inceliyoruz dediniz iki hafta sonra cevap verdiniz ya nedir bu ya cok zorsa useniyorsaniz ben getireyim servisinize tv yi

4 Comments
smsismail
Active Level 7
TV
Bir sorun yok gibi gözüküyor
0 Likes
aliuyanik
Active Level 2
TV

arkadaslar futbol topuna dikkatli bakiyormusunuz acaba ?

MEHMET58
Active Level 10
TV
videolarda bi sorun yok gibi hocam?
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba aliuyanik,

Talebinizle ilgili teknik ekibimiz ve uzmanlarımız tarafından yapılan inceleme sonucu, 15.11.2021 tarihinde tarafınıza dönüş yapılarak teknik bilgiler ve prosedür bilgileri aktarılmıştır. Tüm talepleriniz için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes