cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart wiev

(Topic created on: 08-27-2022 10:56 PM)
555 Views
baygizli
Active Level 1
Options
Smart Switch

Arkadaşlar smart viev özelliğimde tvden sesi telefona veriyor ama görüntü paylaşımını hiç bir şekilde yapmıyor. Ne yapabilirim

18 Comments
BeyazAdam
Active Level 3
Smart Switch
Smart View özelliği kullanma TV'nin sistemine göre değişiklik arz etmektedir. Örneğin webOS sistemli bir LG TV'de bu bir talebe onay verme olarak gerçekleşirken güncel Android sistemli yeni TV'lerde iş biraz karmaşıklaşıyor. Ekran paylaşımı bir güvenlik adımı olarak kabul edilip gerekli izinleri vermek gerekiyor. Bazen bu da yetmeyip 3. parti uygulamalar kurmak gerekiyor.
Daha sağlıklı yorum için TV'nizin marka, model ve sistemini yazmalısınız.
baygizli
Active Level 1
Smart Switch
Sürekli smart wiev açılamadı uyarısı veriyor
0 Likes
baygizli
Active Level 1
Smart Switch
Daha önce bağlanıyordu Telefonun beyni gitmişti yaptırdım ondan sonra oldu ekran paylaşımı sıkıntısı televizyon samsung mu7500 serisi 55 inç
0 Likes
BeyazAdam
Active Level 3
Smart Switch
Samsung TV'lerde paylaşımın daha kolay olması gerekiyor. Telefonun anakartı (sizin tabiriniz ile beyni) yenilendiğinden yeni bir cihaz olarak görüyor olabilir. Önce TV'de Ayarlar'dan daha önce görüntü paylaşımı adına eşleşmiş cihazları kaldırın. Sonra tekrar bağlanmaya çalışın. TV ekranını takip edin, ekran paylaşımı için onay istediğinde de onay verin.
baygizli
Active Level 1
Smart Switch
Tvde eşleşen cihazlar diye bi yer bulamıyorum ki
0 Likes
BeyazAdam
Active Level 3
Smart Switch
Tamam şimdi çözdüm. Siz Smart View bağlantısı yaparken Diğer Cihaz -> Telefon seçmişsiniz; bundan dolayı TV'nin sesi telefondan geliyor. Yapmanız gereken Telefon -> Diğer Cihaz'ı seçmek. Alttaki ekran alıntılarını inceleyin:
Screenshot_20220827-225140_Smart View_4552_1661629900.jpgScreenshot_20220827-225020_Smart View_4550_1661629820.jpg
baygizli
Active Level 1
Smart Switch
Eski eşleştirmeleri kaldırdım yeniden eşleştirdim ama yine olmadı :) ve bendeki uygulama smart things
0 Likes
BeyazAdam
Active Level 3
Smart Switch
Smart things'i değil de Smart View'i kullanın. Daha pratiktir, ona eklendikten sonra Smart things'e eklenecektir.
Hızlı ayar panelinde mevcuttur (yoksa Tuşları Düzenle'den ekleyin). Alttaki ekran alıntısına bakın:
Screenshot_20220827-230751_One UI Home_4556_1661630871.jpg
0 Likes
baygizli
Active Level 1
Smart Switch
Ordan bağlanmaya çalışıyorum zaten
0 Likes