cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Spotify

(Topic created on: 09-08-2023 12:04 AM)
285 Views
Bobo17
Active Level 1
Options
Samsung Members

image

Telefonuma Spotify yüklü olmadığı halde böyle bir bildirim geldi. Ne olduğu hakkında bir bilgisi olan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Oturduğunuz mekândaki televizyona Mi Box adlı bir cihaz takılıdır. Bu cihaz eski tip televizyonlara bağlanan Android yüklü bir kutudur. Siz bu mekânda otururken Bluetooth bağlantınız açık olduğu için Mi Box adlı cihaz sizin cihazınıza bağlanmaya çalışmıştır. Siz de muhtelen gelen bildirimi çok incelemeden onaylamışsınızdır. Böylece cihaza bağlanmış olabilirsiniz. Sonra da Spotify kontrol ekranı sizin telefonunuzda çıkmıştır. Bluetooth bağlantınıza gidip cihaz listenizi kontrol edin. Eğer Mi Box görünüyorsa bu cihazı silin.

View solution in context

10 Comments
egeefe
Active Level 1
Samsung Members
Bağlandığınız herhangi bir Bluetooth cihazı var ise eğer o cihaz 2 cihazla aynı anda bağlantı kurabiliyorsa 2. Cihazın açtığı müzikten size de bildirim gelmiş olabilir
Bobo17
Active Level 1
Samsung Members
Öncelikle teşekkür ederim. Hayır yok. Bluetoothu bugüne kadar hiç kullanmadım. Bu durum dışarıdayken başıma geldi.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Mi Box'ta Spotify yüklü. Bu cihaza bağlanmışsınız ve cihazdaki Spotify uygulamasını telefon üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.
Bobo17
Active Level 1
Samsung Members
Telefon Samsung a53 mi box, spotify vb uygulamalar yüklü değil. Sürekli takıldığım bir mekanda otururken bu bildirim geldi.
Solution
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Oturduğunuz mekândaki televizyona Mi Box adlı bir cihaz takılıdır. Bu cihaz eski tip televizyonlara bağlanan Android yüklü bir kutudur. Siz bu mekânda otururken Bluetooth bağlantınız açık olduğu için Mi Box adlı cihaz sizin cihazınıza bağlanmaya çalışmıştır. Siz de muhtelen gelen bildirimi çok incelemeden onaylamışsınızdır. Böylece cihaza bağlanmış olabilirsiniz. Sonra da Spotify kontrol ekranı sizin telefonunuzda çıkmıştır. Bluetooth bağlantınıza gidip cihaz listenizi kontrol edin. Eğer Mi Box görünüyorsa bu cihazı silin.
Bobo17
Active Level 1
Samsung Members
Teşekkür ederim. İyi geceler.
Bobo17
Active Level 1
Samsung Members
Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Son bir şey daha sormak istiyorum. %100 emin değilim ama bu bildirim bluetooth kapalı iken geldi diye hatırlıyorum. Böyle bir şeyin olma ihtimali var mı?Screenshot_20230907_211049_Chrome.jpg
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Aynı Wi-Fi ağındaysanız tabii var. Bazı kontroller ortak ağ üzerinden yapılabilir.
Bobo17
Active Level 1
Samsung Members
Gittiğim yerden internete bağlanıyorum. Spotify vb hiçbir uygulama yokken böyle bir bildirimin gelmesi şaşırttı. Açıkcası konu hakkında hiçbir fikrim yok. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. İyi geceler