cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Slm

(Topic created on: 06-14-2021 12:44 PM)
302 Views
nummers
Active Level 2
Options
Samsung Members

S10 pulas telfon alacaz tek cekim dio bende dedimki beyaz esya gosterirsiniz dedim olmuyor dio  tam bir danisko sonrada yardim edecemiz baska bi konu varmi dio birde bunu soyluyo uc kurusa bes kofte misali anliyacaniz sadece reklam yapılar bizleri mecburi saniyolar 

12 Comments
nummers
Active Level 2
Samsung Members

Bu samsung neden ilgisiz vatandas soruyor hic sess yok acaba fransadanmi cvb gelecek bunlar musterileri galiye almiyolar 

HaşimA22
Expert Level 5
Samsung Members
buradan beklediğin cevabı alman imkansız samsung yetkililerinden maalesef...
eyotech
Active Level 8
Samsung Members
Sanırım beyaz eşyaya taksit olup, telefonlara olmamasından şikayetçisiniz? Bir dahakine daha düzenli ve Türkçe kurallarına az da olsa uyarak yazmanızı tavsiye ederim. Eğer Türkçe bilmiyorsanız bildiğiniz ama uluslararası geçerliliği olan bir dille yazınız.
nummers
Active Level 2
Samsung Members
Siz rahat olun gayet iyi biliyom turkceyi sizlerde turkceyi okurken zorlandinizi dusunuyorum isterseniz 8tane dil var anlarsaniz yazarim
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Samsung Members
he tabii aynen
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Samsung Members
daha Türkçe karakter kullanmıyor gelmiş 8 dil biliyorum diyor 😂
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Samsung Members
S10 pulas diye bir telefon yok, S10 plus o 8 dil bilen arkadaş😂
0 Likes
nummers
Active Level 2
Samsung Members
Bizdeki turk milletinin dili es10 yabancilarinkide s10 istersen yabancida kal cagdaslasirsin olmszmi 😂😂
0 Likes
eyotech
Active Level 8
Samsung Members
😂😂😂😂😂😂 konuştukça batıyorsun helal olsun 😂😂😂 S10'da problem yok, "pulas" yazmışsın ben de diyorum ki "plus". Senin yazdığınla tamamen alakasız aferin 😂
0 Likes