cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung rezalet

(Topic created on: 02-08-2024 05:04 PM)
539 Views
misafir111
Active Level 3
Options
Samsung Members
Keşke hiç samsung almasaydım. Güncelleme değil her konuda bu kadar kötü bir marka görmedim. Sadece burdaki kişiler sıcak kanlı ve hoş bir kitle var. Haricinde ne s serisi ne z ne a nede m serisi alinir.
Alpointernet
Expert Level 1
Samsung Members
O zaman ona göre konu açacaksın. Ayrıca diğer konuları da açıklayabilir misiniz acaba?
misafir111
Active Level 3
Samsung Members
Hocam konusu zaten samsung a yönelik ti onu bi okumanızı tavsiye ederim ayrıca samsung un hiçbir cihazı fiyat bandına göre alıncabilecek bir yanı yok xiaomi çok daha başarılı poco ve redmi ile
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Samsung Members
Ben daha çok bu konuda sizin kendi deneyimlerinize göre yazdığınızı düşündüm. Fiyat bandına göre alınabilir bir yanı olmaması da göreceli bir konu. Belki alan adam samsung yazılımı istiyordur alabilir, belki ekosistem yapıyordur yada performansını beğenmiştir diğer cihazlardan bağımsız.
misafir111
Active Level 3
Samsung Members
Evet hocam herkezin kendi tercihidir fakat daha cok performans veren bir cihaz varken pekte mantıklı gelmedi ayrica a35 ve a55 in çok daha pahaliya gelecegini varsayarsak a54 20k poco f5 ile kiyaslanamiyor daha niceleri hocam
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Markanın giriş seviye cihazından memnun kalmayıp markayı kötülemen 10/10 bir hareket en azından a15 alsaydın o bi nebze iyi ekranı işlemcisi vesayre
misafir111
Active Level 3
Samsung Members
Hocam ben direk birdaha samsung cihaz almayacağım kökten çözdüm 😁 ayrica emmc olan bir telefonun max ömrü 2 yıldır
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Şuan zaten samsung alacaksan ve çok Bütçen yoksa sana a34 önerilir ve seni memnun eder onun dışında diğer modelleri çok kısıtlı bütcen yoksa tavsiye etmiyoruz
0 Likes
misafir111
Active Level 3
Samsung Members
Evet hocam sonradan araştırınca ögrendim ki a34 ün aşşağısı yaşlilar veya kücük cocuklar icin e yapacak birsey yok artik bunun ile idare edeceğiz 😁
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bendede senin kullandığın modelin bir alt modeli var sen düşün artık 2 yıldır kullanıyorum ama günlük kullanımda ben memnunum ne yalan söyleyeyim ama evet öyle biraz a24 var bir bakılabilir ama diğerleri düşük kalıyor biraz
0 Likes
misafir111
Active Level 3
Samsung Members
Allah sabır versin hocam zor vallahi