cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Z fold 3 rezaleti

(Topic created on: 03-26-2022 04:31 AM)
225 Views
CanAtay
Beginner Level 5
Options
Samsung Members

Geçen hafta gittim apple dan samsung a geçiş yapıp en pahalı ürünü olan z fold 3 ü aldım.artı 2500 tl verip samsung care plus sigorta yaptım.Aldığımdan beri belli zamanlarda donuyor ve kendini restart lıyor telefon çok pişman oldum acilen değişım talep ediyorum çok soğudum telefondan ilk defa böle birşeyle karşılaşıyorum!!!REZALET

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Samsung Members

Merhaba, telefonu yedekleme ve sıfırlama işlemi yaptıktan sonra belirttiğiniz sorun devam ediyorsa cihazı servise teslim edebilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. 

View solution in context

6 Comments
Samsung Members
Burdan talep etmenin faydası yok
kaantks2925-A51
Active Level 10
Samsung Members
Eğer çok istersen Samsung galaxy s22 ultraya geç galaxy serisinin en güçlü işlemcisine sahip onda böyle bişi olmaz diye düşünüyorum
EmirhanAlgn
Active Level 6
Samsung Members
Dostum aynı cihazi bende kullanıyorum boyle bi sorun yok biri dahs ondnada bi sorun yok
TabS7ege
Active Level 8
Samsung Members
Kabul edilemez bir durum. Cihaz üretim hatalı olabilir ya Samsung servisine gidip değişim talep et ya da iade isteyip s22u al. S22u daha başarılı bir cihaz bence.
MuRAT90
Active Level 7
Samsung Members
İPhone dan samsung a geçmen hata zaten iki markayı da kullanıyorum arada çok **bleep** var
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Samsung Members

Merhaba, telefonu yedekleme ve sıfırlama işlemi yaptıktan sonra belirttiğiniz sorun devam ediyorsa cihazı servise teslim edebilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.