cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Ekibi Hakaret ediliyor

(Topic created on: 04-21-2021 09:03 PM)
1266 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Samsung Ekibi bugün A50 güncelleme ile gönderimde hakarete ve iftirya  uğradım siz ise kullanıcıya ban atacağınıza bana destek çıkan arkadaşlarımın yorumunu siliniyorusun yazık sizin gibi ekip olmaz olsun burada 1.5 yıldır burdayım böyle sorumsuzluk görmedim 

image

Siz nasıl bir ekipsiz işinizi iyi yapın para alıyorsunuz burada ben yada (başka bir kişi) hakarete ve iftira yemek zorunda değilim bunu biliniz !

Eğer gönderimdeki silindiğiniz 25 yorumu kulllanıcı arkadaşlarım ban vb gibi yaptırım uygulanırsa yazıklar olsun 

63 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kesinlikle haklısın kardeşim bende çok şaşırdım 25 yorum silinecek hiçbir neden

Samsung Türkiye ekibi acaba beni mi kıskanıyor anlamış değilim sizlerden gelen güzel yorumu neden silerler anlamıyorum???
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Members
Hem begeni hemde çözüm olarak samsung moderatorlerinden yüksek olduğun için kıskanıyorlar gibime geliyor.
Akyüz
Active Level 10
Samsung Members
Nazife katılıyorum haklısınız

Alfatürk kıskanılcak bir kullanıcı arkadaşımız 😊😊 samsung Ekibi Alfatürk ü kısakanıyor şaka gibi 😀😂
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Sonuna kadar seninleyiz kardeşim Bu hesap sürekli isim değiştirip trollük yapıyor Hatta dün de yapmıştı bire utanmadan itiraf ediyo trol olduğunu ama ona değil hakarete uğrayana ceza veriyorlar Benzeri bana da olmuştu geçmişte Tam bir sorumsuzluk örneği bir ekip var Sen doğru bildiğin yoldan şaşma Her zaman arkandayız
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Haklısın kardeşim yorum ve desteğin çok teşekkür ederim kardeşim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim, zor günde yanında olmıycaz da ne zaman olacağız
AldSaonA20
Active Level 6
Samsung Members
Hakaret nerde bi benmi göremedim.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Samsung Members
Resmen yalancı diyor kardeşim.
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Asıl yslancının ya kendisi o da farkında değildir kendisinin yalancı olduğundan 😡
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
hakaret değil ama iftira atıyor yalan söylemem hakkında