cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Dosya aktarımı diğer markalarla iletişim kurabilecek

(Topic created on: 08-18-2021 05:18 PM)
47 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Samsung diğer markalarla iletişim kurabilecek

Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 MTA protokolleri Hızlı Share ile entegre olup olmadığı henüz belirsiz, akıllı telefonlar ve diğer markalarla dosya paylaşımı için karşılıklı İletim Birliği (MTA) standardını kucaklamak Samsung'un ilk akıllı gibi görünen .

Samsung'un MTA ile güçlerini birleştirme konusundaki bariz kararı, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 sahiplerinin diğer akıllı telefon markalarına ve diğer akıllı telefon markalarından daha kolay dosya aktarabilmeleri gerektiği anlamına geliyor. MTA ortakların listesi içerir Xiaomi , Oppo , Vivo , Realme , OnePlus , ASUS , Black Shark, Hisense, Meizu ve ZTE .

Daha da iyisi, Samsung, Galaxy Z Fold 3 serisinin piyasaya sürülmesiyle MTA'ya katılırsa, akıllı telefonların yanı sıra dizüstü bilgisayarlar gibi diğer cihaz türleri ile daha kolay dosya paylaşımını mümkün kılar.

MTA dosya paylaşım sistemi belgeleri, resimleri, videoları ve ses dosyalarını destekler. Yakındaki cihazları taramak için Bluetooth LE'ye güvenir ve paylaşım Wi-Fi Direct üzerinden yapılır. Aktarım hızları 20 Mbps'yi aşabilir.

Samsung'un artık bir MTA üyesi olduğunu varsayarsak, 27 Ağustos'a yaklaşırken ve Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 müşterilere gönderilmeye başladığında şirket daha fazla ayrıntıyı açıklamayı planlayabilir. Bu gerçekse, gelecek incelemelerimiz için bu özelliği test etmeyi deneyeceğiz, bu yüzden burada kalmaya devam edin.

image
Türkçe çevirisi Samsung Galaxy Z Fold3 / Flip3'ün "karşılıklı iletim ittifakını" desteklediğini öğrendim. Artık bunları Xiaomi, OPPO, vivo, realme, OnePlus, Meizu, ZTE ve diğer marka cep telefonlarına dosya aktarmak için kullanabilirsiniz.

Kaynak : #Sammobile #IceUniverse

1 Comment
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
20mbps biraz düşük geldi bana göre bence en az 35mbps olmalıydı cihazlara göre