cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Moderatörler

(Topic created on: 05-06-2022 01:57 PM)
100 Views
Viva_la_vida
Active Level 6
Options
Samsung Members

Yaptığım paylaşım uygunsuz değil hakaret içermiyor şiddet içerikli değil neye istinaden kaldırıyorsunuz kriterleriniz nedir yoksa kafanıza göremi kaldırıyorsunuz çifte standart sezinliyorum haliyle ve şöyle düşünüyorum yetki sahibi olunca kendinizi kaf dağındamı sanıyorsunuz

27 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Samsung Members
Niyetimiz iyi olabilir ancak modlar kaldırarak doğrusunu yapmışlar bence. Yardım yardım diye yarın öbür gün işler iyice karışır.
Viva_la_vida
Active Level 6
Samsung Members
Peki telefonun resmini koysak o da ticari amacamı girecek 🤣🤣🤣
VadimKM
Expert Level 4
Samsung Members
Komik bir şey yok. İhtiyaçtan dolayı verecektim diye kendiniz dediniz. Dediğiniz gibi birçok uygulama var oradan verin o zaman.
0 Likes
Viva_la_vida
Active Level 6
Samsung Members
Kriter dengelemen çok yanlış
Viva_la_vida
Active Level 6
Samsung Members
Kahkaha ikonu dahi seni burda etkiliyorsa diyecek cümle yok bence
Viva_la_vida
Active Level 6
Samsung Members
Herkes farklı fikirlere sahip olabilir ve olacaktırda önemli olan dengeyi belirleyebilmek vede sağlamaktır
Viva_la_vida
Active Level 6
Samsung Members
Hemen hemen her postun kendine özgü uygulaması var mesela resimler için instagram vs.. var burada neden paylaşılır peki
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba ssamsungg,

Forum içerisinde, "Topluluk Kuralları"na aykırı olan durumlar dışında, başlıklarınız veya yorumlarınızda, herhangi bir kaldırma, silme durumu söz konusu değildir.

Ticari amaç için ya da ticari amaca yönelebilecek paylaşımlar, Forum Üyeleri'nin daha güvenli ve keyifli vakit geçirmeleri açısından kaldırılmaktadır. Paylaşımınızın içeriğinde bu gibi bilgiler tespit edildiği için kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

MOD

0 Likes