cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Health

(Topic created on: 10-22-2023 11:13 PM)
230 Views
glxyali_a12_nacho_tr
Active Level 3
Options
Samsung Health

Samsung Health'ta Adım Takibi Ve Uyku Takibi İçin Samsung Watch Mı Gerekiyor Acaba ?

8 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Health
Merhaba kardeşim,

Adım için gerekmiyor ama uyku takibi için gerekiyor watch
Samsung Health
Anladım Teşekkürler 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Health
Rica ederim 😊
Samsung Health
Peki Samsung Healthta Samsung watch gerekmeden başka ney yapabiliriz yoksa sadece adım takibi mi ?
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Health
Eski model cihazları ile örneğin s6 edge kalp atışını, stres ve oksijen doygunluğu ölçülebilir health yardımı ile s10 ve üstünde sadece Adım takibi yapılabilir
Samsung Health
Ben A12 Nacho Kullanıyorum Sanırım Sadece Adım Takibi Yapabilecem Anladım Teşekkürler tekrardan 😀
BurakTunç
Expert Level 5
Samsung Health
Sadece telefonu cebinizde tutarak da adım takibi yapabilirsiniz, akıllı saat kadar doğru olmaz ama. Sadece telefonla bir tek hangi saatlerde uyuduğunuzun bilgisini görebilirsiniz. Bu akıllı saatleri veya etkinlik takipçilerini satın alırsanız adım veya uyku takibi yapabilirsiniz. Bende Galaxy Watch5 var ve adım ve uyku takibi yaptığımda bu verilere erişebiliyorum. Başlıklara tıklayınca daha detaylı bilgi alabiliyorum.Screenshot_20231022_230945_Samsung Health.jpgScreenshot_20231022_231013_Samsung Health.jpgScreenshot_20231022_231102_Samsung Health.jpgScreenshot_20231022_231141_Samsung Health.jpg
Samsung Health
Anladım Teşekkürler Keşke Samsung watch gerekmedende yapabilseydik ama sanırım onun için sensör falan koymaları gerekiyor telefona oda yeni telefonlarda bile yok 😅