cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S20 FE

(Topic created on: 10-29-2020 07:07 PM)
181 Views
DrNKH
Active Level 4
Options
Promosyon
Merhaba, sizden sizin tarafinizdan aranmaniz yoluyla s20 FE aldım, kendi telefonumu gönderdim (değişim kampanyası). Müşteri hizmetleri hem arama yoluyla, hemde mail yoluyla bir çok kez iletişime geçtim. İnternetten alımlarda galaxy wacht+camper indirim kuponu promosyo varken, bana sadece camper indirim kuponu geldi. Size galaxy watch indirimi için talepte bulundum. Bazi Müşteri temsilcileri promosyonlar birleştirilemez dedi bazıları siz aldığınız galaxy watch indirim kampanyası sizin telefonu aldığınız dönemde bu kanpanya yoktu dedi, bazıları telefonunu yollayın internetten alin o zaman kanpanyaya değil olursunuz diye kaba bir davranış sergiledik. Sizce bu galaksi fanlarina haksızlık değil mi ? (Değişim kampanyası oldugu için kulaklıktan yararlanamazsiniz dendi onun için kulak hakkında bisi denedim.) #samsung #galaxyS20 #galaxys20FE
5 Comments
Emree1
Expert Level 2
Promosyon
Haksızlık değil şartlar böyle kampanyalardan sadece bir tanesinden faydalanabilirsiniz
Solution
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Promosyon
Merhaba Arkadaşım👋

Kampanya kullanım koşullarını incelemenizi isteyeceğim. Her bir kampanyadan, bir kez faydalanabilirsiniz.

#29 Ekim Cumhuriyet Bayramı#
GundeS10
Active Level 5
Promosyon
Siz galiba kampanyayı karıştırmışsınız. Değişim kampanyası ile cihaz alındığı zaman, 4 ay youtube veya camper indirimi gibi hediye ediliyor. Wacht veya buds kampanyaları direkt alımlarda geçerli oluyor. Bende değişimle s20 almıştım ozaman sadece ücretsiz 4 ay youtube premium üyeliğinden yararlandım.
DrNKH
Active Level 4
Promosyon
merhablar, haklısınız ama öyle olmalı bence. fanlara pozitif ayrımcılık olmalı bana kulaklık ve diğer promosyonlari göndermiyoruz dedi. bir baktım camper gelmiş.
0 Likes
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Promosyon

Merhaba NaKaH35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm.  Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Kampanya koşulları gereğince işlemler yapılmaktadır. Ürün kampanya koşullarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

https://shop.samsung.com/tr/degisim-kampanyasi-kosullari

Teşekkürler.
MOD

0 Likes